Upečte si tieto neuveriteľne chutné a zdravé keksíky bez lepku iba z 3 ingrediencií.

Tieto bezlepkové keksíky iba z 3 ingrediencií sú naozaj zdravé.  Základnou ingredienciou sú orechy a neobsahujú žiadnu múku. Pripravíte si ich doma len  za 20 minút.

Zdá sa vám, že kuchyňa bez lepku je čierna mágia? Dnes vás z tohto omylu vyvedieme. Jedlá bez obsahu múky môžu byť veľmi chutné. A čo naviac aj jednoduché. Stačí staviť na kreatívnosť. Tieto bezmúčne fit keksíky si pripravíte z troch surovín. Aj to bez vymyslených alternatív, ktoré nestoja veľa. Podstatou je utíšiť hlad v krátkom čase a dodať telu potrebné tuky a cukry. Táto kombinácia zasýti a stimuluje metabolizmus. Tieto keksíky sú dokonca vhodné aj po tréningu, či v prípade, ak chcete rýchlo dodať telu potrebnú energiu. Nižšie uvedený recept môžete obohatiť aj o iné chutné prídavky napr. kokos, kakao, vanilku, či horkú čokoládu.
Ingrediencie:
1 pohár prírodného orechového masla1/3 pohára javorového sirupu1 veľké nastrúhané jablkoVšetky ingrediencie spolu zmiešajte. Na plech vystlaný papierom na pečenie ukladajte lyžičkou malé kopčeky. Potom kopčeky lyžičkou spučte do tvaru keksíkov a pečte na 180 stupňoch asi 12 minút, kým mierne nezhnednú.Dobrú chuť!

Zdroj: www.elle.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Upečte si tieto neuveriteľne chutné a zdravé keksíky bez lepku iba z 3 ingrediencií.”