Upečte si tieto neuveriteľne chutné a zdravé keksíky bez lepku iba z 3 ingrediencií.

Tieto bezlepkové keksíky iba z 3 ingrediencií sú naozaj zdravé.  Základnou ingredienciou sú orechy a neobsahujú žiadnu múku. Pripravíte si ich doma len  za 20 minút.

Zdá sa vám, že kuchyňa bez lepku je čierna mágia? Dnes vás z tohto omylu vyvedieme. Jedlá bez obsahu múky môžu byť veľmi chutné. A čo naviac aj jednoduché. Stačí staviť na kreatívnosť. Tieto bezmúčne fit keksíky si pripravíte z troch surovín. Aj to bez vymyslených alternatív, ktoré nestoja veľa. Podstatou je utíšiť hlad v krátkom čase a dodať telu potrebné tuky a cukry. Táto kombinácia zasýti a stimuluje metabolizmus. Tieto keksíky sú dokonca vhodné aj po tréningu, či v prípade, ak chcete rýchlo dodať telu potrebnú energiu. Nižšie uvedený recept môžete obohatiť aj o iné chutné prídavky napr. kokos, kakao, vanilku, či horkú čokoládu.
Ingrediencie:
1 pohár prírodného orechového masla1/3 pohára javorového sirupu1 veľké nastrúhané jablkoVšetky ingrediencie spolu zmiešajte. Na plech vystlaný papierom na pečenie ukladajte lyžičkou malé kopčeky. Potom kopčeky lyžičkou spučte do tvaru keksíkov a pečte na 180 stupňoch asi 12 minút, kým mierne nezhnednú.Dobrú chuť!

Zdroj: www.elle.pl