5 neobvyklých vecí, ktoré robíme keď niekoho šialene milujeme

Pretože si jednoducho nemôžeme pomôcť!
1. Aj keď je váš deň na nič, máte chuť pre druhého urobiť niečo pekné

Všetko sa rúca, zaspíte, nestihnete raňajky, horúčavy striedajú dažde, v autobuse je nutné sa stláčať, v práci jeden problém za druhým, obed nič, popoludní peklo, večer skoro smrť … Cez to všetko si ale v priebehu dňa spomeniete, že vaša láska má meniny / narodeniny / pracovný pohovor / dôležitú schôdzku / neznáša horúčavy a jediným telefonátom vám zdvihne náladu. Sebectvo ide bokom, vy sa máte chuť rozdať!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tumblr love couple

2. Nemáte problém robiť inak nepríjemné veci

Nespievate na verejnosti, neznášate beh, odmietate zjesť paradajky, v živote by ste nešli na dovolenku bez vopred jasného harmonogramu, čo sa kedy bude diať. A potom príde chémia, citové puto, láska a radosť z toho, že môžete boriť vlastné hranice. Pre paradajky bežíte s piesňou na perách pokojne aj k susedom do Maďarska

3. Získate nový pojem o čase

Minúty, hodiny a dni sú zrazu novými časovými úsekmi, ktoré je potrebné do života priviesť. Stáť 5 minút vo fronte pri pokladniach = nekonečno / vidieť sa s #loveofyourlife na 5 minút za dva dni = skoro nič. Čas preto automaticky delíte výrazy sme spolu / nie sme spolu, ktoré automaticky nahrádzajú pojmy deň a noc.

4. čítam staré správy stále dookola

Kto by potreboval romantické príbehy v knihách, keď sa vám jeden taký rodia správu po správe v telefóne. Čo na tom, že ide len o otázky ako sa máš / čo robíš … Toto je niečo viac!

5. Deň za dňom vás sprevádza strach, že už sa nikdy neuvidíte

Nejde o strach, ktorý by vám nedovolil sa pohnúť, ide o ten malý, na prvý pohľad neškodný des, ktorý vás napadne, keď ho najmenej čakáte. Po dvoch hodinách odlúčenia sa na sekundu objaví a zasadí len trochu pochybností na poli vašej spoločnej budúcnosti.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tumblr love couple

zdroj:http://thoughtcatalog.com/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “5 neobvyklých vecí, ktoré robíme keď niekoho šialene milujeme”