Po šiestich potratoch je konečne tehotná a oslavuje mimoriadnou dúhou

Nejde iba o peknú fotografiu, ale tiež o minulosť tejto ženy. Po 6 potratoch sa rozhodla pokúsiť o dieťa ešte raz. A podarilo sa!

Kevin Mahoney poprosil fotografku JoAnn Marrero o vyfotografovanie jeho ženy. Od samého začiatku vedel, že nemôže ísť o klasickú fotografiu, lebo minulosť tejto hrdinskej ženy Jessicy nie je bežná.

Jessica Mahoney sa pripravuje na narodenie druhého bábätka. Po prvom pôrode 6-krát potratila. Musela mať v sebe neopísateľnú silu, aby sa aj naďalej pokúšala o dieťa. A predsa sa jej to  podarilo. Je tehotná a rozhodla sa to osláviť. Po dlhej emailovej komunikácii s  fotografkou JoAnn Marrero, sa vzájomne dohodli, že na fotke búde dúha. Dieťa, ktoré príde na svet po prerušenom tehotenstve sa nazýva dúhové dieťa, lebo tak ako dúha dáva nádej na lepši počasie, tak dieťa je šancou na šťastné materstvo. Na snímke sú farebné dúhové mraky, ktoré vytvorili úžasný efekt.

Budúci rodičia sa rozhodli s fotografiou podeliť na sociálnych sieťach a boli milo prekvapení srdečným prijatím zo strany ľudí.

„Reakcia bola ohromujúca. Som veľmi spokojná s konečným výsledkom nielen z profesionálneho, ale aj súkromného hľadiska. Jess  je moja priateľka i susedka. Som veľmi hrdá na to, že nestratila nádej.“  povedala pre The Huffington Post autorka fotografie.

„Prišla som o 6 detí, aby som priniesla na tento svet dúhové dieťa. Verím, že moja minulosť niekomu pomôže a pochopí, že nie je jediný na temnej ceste potratov či neplodnosti.“ napísala Jessica.

Zdroj: ofeminin.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po šiestich potratoch je konečne tehotná a oslavuje mimoriadnou dúhou”