Počkajte si na niekoho, kto sa o vás zaujíma a pýta sa vás obyčajné otázky

Počkajte si na človeka, ktorý vám dokáže napísať a spýtať sa vás nato, aký ste mali deň. Kto vám píše každých zopár hodín len iba vedel či ste v poriadku a čo sa stalo kým ste boli od seba preč.

Lebo je to človek, ktorý chce byť prvý, aby ste sa pri ňom cítili komfortne.

Pre vás to môže byť obyčajná otázka ale pre niekoho to môže byť celý svet a stačí to, aby toto počuli alebo si prečítali. Chcú vedieť, že sa niekto o nich zaujíma alebo o ich celý deň, chcú vedieť malé alebo iba triviálne veci v ich dni. Sú radi, keď sa ich to niekto opýta lebo cítia, že tí ľudia tam chcú byť.

Počkajte si na niekoho, pri kom sa nebudete cítiť osamelo.

Niekto koho budete zaujíma, v dnešnej dobe keď máme pocit, že sa o nás nikto nezaujíma, lebo každý máme dosť práce so školou alebo životom. Nikto nepotrebuje čítať tieto malé veci, ako ste si prežili svoj deň alebo čítať vaše denné malé zápasy. A niekedy je tá otázka tak jednoduchá a potrebná, že niekomu môže zachrániť život.

Počkajte si na niekoho, kto sa vás také otázky bude pýtať, pretože vie čo tieto vaše otázky pre vás môžu zaujímať a nájdete hĺbku v týchto obyčajných otázkach. Na konci dňa, je naozaj potrebne iba to, že malé veci odhaľujú tie veľké veci.

Pretože v dnešnej dobe je jednoduché povedať „milujem ťa“ alebo „chýbaš mi“. Počkajte si na niekoho, kto vám to ukáže ako vás miluje. Chce počuť aký bol váš deň, aby vám ho zlepšil.

fdsfds

foto: elitedaily.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Počkajte si na niekoho, kto sa o vás zaujíma a pýta sa vás obyčajné otázky”