Toto je prvý kalendár na svete, kde nájdete pózovať ryšavých mužov. Pozri sa aj ty, na tú krásu

Nepáči sa vám ryšaví muži? Po dnešku im prídete na chuť!  Ak sa nás niekto spýta na zovňajšok nášho vysnívaného muža, väčšina z nás ihneď sype mnoho želaní zo svojich úst. Najčastejšie padajú slová ako svalnatý, vyrysovaný, vysoký, štíhly, charizmatický, štýlový, blonďavý alebo čiernovlasý. Len málokto z nás vysloví „požiadavku“ na sexi ryšavého krásavca. Ale prečo?

Taký hrdzavý fešák je totiž tiež veľmi krásny poklad. Najmä ak má navyše ešte svetlú pleť. Podľa vedcov z univerzity v nemeckom Hamburgu totiž vraj vďaka jedinečnému génu nezažijete s nikým iným lepší sex. A preto už predsa stojí za to sa nad myšlienkou nejakého toho ryšavého chlapca zamyslieť. Navyše budete mať doma jedinečný unikát. Ryšaví ľudia totiž podľa prognóz vedcov do 100 rokov úplne vymiznú. A vy sa potom budete môcť chváliť, že ste vlastne prežili nejaký ten flirt, či vzťah s úplným prírodným úkazom.

Na svete je prvý kalendár, ktorý je venovaný výhradne hrdzavým mužom. Modelovovia nafotili snímky, na ktorých ukazujú svoje nahá a vypracovaná tela. Dámy, toto proste musíte mať doma!