Kamaráti, ktorí nás milujú aj keď sa s nimi nerozprávame

Ďakujem, že mám toľko priateľov, ktorí aj keď ich nemám vo svojom okolí, stále ich pri sebe cítim. Som rada, že ma vedia povzbudiť, keď mám veľmi ťažký deň, vďaka tomu aké máme moderné vymoženosti. Ďakujem, že ste pre mňa starí kamaráti aj keď budem staršia, budem vydatá a mať deti.

Ďakujem, že priatelia ako Ty búrate bariéry diaľky a potom keď sa stretneme zistíme, že sa absolútne nič nezmenilo. Ďakujem, že mi dávate vaše priateľstvo, ktoré s nami bude žiť a potom umrie. Ďakujem, že ste vzorom priateľstva, nezáleží čo sa mi stane v mojom živote. Ďakujem, že mi dávate taký ten parádny pocit, keď sa s vami stretneme. Ďakujem, že vo mne veríte aj keď vôbec nerozumiete tomu, čo robím.

Ďakujem, že ste tí čo sa o mňa dokážete postarať aj keď som úplne hotový.

Ďakujem, že ste parťáci keď sa znovu stretneme, dostaneme sa cez rôzne dobrodružstvá a bláznivé príbehy, ktoré zažijeme po celom svete.

Ďakujem vám za všetko, že ste ma zmenili, dokázal som pochopiť, že tu budete so mnou v dobrom aj v zlom. Ďakujem veľmi pekne keď ste ma ochránili pred všetkými prekážkami, dni keď som sa chcel zničiť alebo tie dlhé ľútostivé večery. Ďakujem, že ste mi našli cestu a pomohli ste mi cez ňu prejsť aj keď som bol stratený, otvorili ste mi dvere aj keď som na nich neklopal a pomohli my.

 

0 replies on “Kamaráti, ktorí nás milujú aj keď sa s nimi nerozprávame”