Predtým, ako sa rozhodneš ma milovať si prečítaj toto…

Predtým, ako sa rozhodneš ma milovať, chcela by som ti povedať, že som človek ktorý si všimne všetko a dokáže ho zraniť aj zmenený tón v rozhovore. Možno ti do neukážem, ale vnútri budem zranená.

Predtým, ako sa rozhodneš milovať ma, prosím pochop, že niesom dobrá v tom prejavovať svoje emócie. Vždy som tá, čo ukáže ten opak po tom, ako sa zraním.
Predtým si však musíš uvedomiť, že sa snažím tlačiť niekoho s časom a podobne. Ak ťa niekedy budem tlačiť od seba prosím neodchádzaj, snaž sa byť trošku tvrdší a miluj ma aj tak, dobre?

Predtým, ako sa rozhodneš ma milovať mal by si vedieť, že ťa budem stále milovať pretože sa neviem od niekoho odmilovať. Prosím neber moje činy vážne, špeciálne keď ti ukážem, že niesi pre mňa dôležitý, tak to nie je pravda. Si pre mňa ten najdôležitejší človek na svete. Predtým ako sa rozhodneš milovať, tak som človek, ktorý miluje objatie, hlboké rozhovory. Sedieť na parapete pozerať na hviezdy, ísť na dlhé jazdy a maznať sa s tebou.

Predtým ako ma budeš milovať, vždy si musíš pamätať, že som citlivý človek, ktorý stále skončí s tým, ako plače keď niekto na mňa dvihne hlas. Som náladový človek , ktorý keď sa cíti zle nechce aby si ma opustil, proste buď pri mne a zovri ma vo svojom náručí. Stále ťa budem milovať, aj keď ma budeš chcieť od seba odohnať. Budem s tebou aj keď sa nebudem cítiť dobre, unesiem celý tvoj hnev.

Než sa rozhodneš ma milovať – budeš musieť vedieť, že niesom ako ostatné dievčatá a nebudem sa snažiť byť iná ako ostatné.

photo-1474888505161-1ace11ae3d811

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Predtým, ako sa rozhodneš ma milovať si prečítaj toto…”