Tento mladý muž predával čaj na pakistanskom trhu. Ostanete prekvapení, keď uvidíte, čo je z neho dnes…

Občas sa stane, že jedna náhoda môže prevrátiť celý váš život hore nohami.

To sa stalo aj 18-ročnému chlapcovi menom Arshad Khan z Pakistanu, ktorý v Islamabade predával čaj na trhu. Chlapca niekto jednoducho vyfotografoval pri práci a potom sa to začalo…

Fotografka Jia Ali si tohto pekného chlapca všimla už dávno a fotku s ním ukázala svetu len pred niekoľkými týždňami. Chlapec na fotke sa ľudom, a hlavne ženám, tak zapáčil, že len za dva týždne získal viac ako 30-tisíc lajkov. Pozrite sa aj vy!

Modrooký chlapec podmanil všetkých svojím prenikavým pohľadom a ukrytým zovňajškom modela. Stal sa veľmi populárnym a dokonca bol pozvaný aj na natáčanie talk show „Good Morning Pakistan“.

Podarilo sa mu dobyť srdcia mnohých dievčat. Niektoré z nich sa ho snažili vystopovať, aby spoznali ako žije.

Tu je na fotografií s jeho osudovou fotografkou Jia Ali.

Dnes robí Arshad prvé kroky v modelingu a podpísal už zmluvu s pakistanským obchodom, ktorého je aj tvárou.

V jednom rozhovore sa Arshad priznal, že má 17 súrodencov, ktorí žijú v malej pakistanskej provincii. Bol šťastný, pretože vďaka obyčajnej fotografii a následným finančným ziskom bude schopný zaistiť svojej rodine dobrú budúcnosť.

Existujú však aj ľudia, ktorí si myslia, že tento príťažlivý mladý muž nebol výsledkom náhody. Mnohí  tvrdia, že  vzhľadom na životný štýl a nízkymi príjmami tejto vrstvy obyvateľov, vyzeral až príliš dobre.

Nech je ako chce, prajeme mu veľa šťastia v jeho kariére, pretože jeho úmysel aj napriek tomu ostáva šľachetný.