7 dôvodov prečo ženy, ktoré sa hlboko zamilujú, sú na Seba najprísnejšie

1. Majú veľmi obrovské očakávania :
Ženy, ktoré sú schopné hlbokej lásky, mysliac ako môže byť dobrý vzťah. Vedia aké to je dobré, keď dvaja ľudia, ktorí sú k sebe otvorený sa vedia zamilovať dohromady – všetko bez pocitu, že im niečo chýba alebo to je všetko možné, keď je harmonický vzťah – číslo jeden a priorita v ich životoch. Takže ich to dokáže veľmi rýchlo dostať na kolená, keď to nie je pre nich skutočnosťou.

2. Sú príliš veľkorysé :
Ženy ktoré hlboko milujú sa neuveriteľne rozdávajú. Je to zaujímavé sledovať ich ako dávajú lásku a ako sú schopne lásku vrátiť keď ju dostanú naspať. Niekedy sa až pozabudnú a samé si zabudnú sledovať, koľko lásky dostanú naspať a sú neuveriteľne v tom ako vám dajú lásku. A zrazu sa zobudia v posteli úplne vybité a už je to s nimi zle, lebo si dajú záležať na to, aby tú pozornosť dostali. Je to naozaj ťažké keď to nedostanú, ale nikdy to nedokážu akceptovať ten fakt, že v tom možno robia chybu.

3. Majú tendenciu viniť sa samé :
Milujú sa až príliš hlboko a sú empatické. Preto by mali pochopiť aj svoje činy so svojou vysokou emočnou inteligenciou, to je však problém lebo to celé bremeno vzťahu si dajú na svoju hlavu a dotyčnú osobu, to obíde. Dokonca sa dokážu obviňovať z toho, že nie sú schopné dať človeku všetko, čo potrebuje.

image2

4. Nie sú ochotné sa usadiť :
Najdôležitejšie čo môže byť, pre takú ženu je, že miluje hlbšie než je normálne. A svoj vzťah musia mať perfektný a o nič ani menej. Budú sa snažiť, kým to nedostanú a potom sa možno usadia. A to je však nemožné pre nich, stále sa usilujú mať to čo najlepšie a niekedy je to dvojsečná zbraň.

5. Sú mnohokrát ochotné odpustiť :
Žena sa ocitne vo zlom vzťahu lebo je to o dvoch ľuďoch a ona ťahá za dvoch. Jej milého výhovorky radostne akceptuje keď na ňu nemá čas a podobne. Je proste takto nastavená a optimistická a môže vedieť, že je to najlepšie čo urobí. Napriek tomu, jej väčšina vzťahov netrvá večne a konečný zlom keď sa muž ozve sa môže brať ako útok na jej pozitivitu.

6.Veľmi pomaly sa dokážu rozísť s nesprávnou osobou :
Veria že lásky hore prenáša a tak jej vzťah by mal vydržať čo najlepšie. Taká je jej teória no žiaľ, na to sú potrebné mať dvoch ľudí na to, koľko lásky sú schopný poskytnúť nie vždy jej to bude stačiť nato, ale bude mať stále takú naivnú predstavu.

7. Niektoré situácie precíti oveľa ťažšie :
Žena, ktorá miluje hlboko, dostatočne vie aj cítiť. A keď sa necíti dobre kvôli sebe tak ju ten pocit dokáže pohltiť. Nikdy si svoje zlyhanie nedokáže odstrániť ale stále si ho pripúšťa k sebe. Jej perfekcionizmus ju nenechá len tak v tom a bude sa snažiť to pochopiť dookola analyzovať a ničiť sa v tom.

dzh_b1_10_1-1-1400x600

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “7 dôvodov prečo ženy, ktoré sa hlboko zamilujú, sú na Seba najprísnejšie”