Ak robíš presne týchto 8 vecí o ktorých sa teraz dočítaš, nikdy by ťa tvoj muž neopustil

1. Robíš kompromisy (či už sú veľké alebo menšie, aj tie najmenšie)

Uvedomuje si, že vzťah je o tom dať alebo zobrať, a ty si odhodlaná mu dať presne tie veci, na ktorých zaleží. Každý jeden kompromis, ktorý urobíš je ten, ktorý môže veľmi veľa znamenať. Keď ho miluješ a si rada, keď ho robíš šťastným. Všetko šťastie mu dokážeš prinášať do jeho života.

2. Podporuješ ho.

Váš muž vo vás hľadá povzbudenie, pretože ste tu vždy pre neho. Ak je to už nejaká ambícia alebo sen, nebude vás chcieť vysmiať ale pomôže vám tieto vaše veci dokázať. Lebo mu dokážete veriť a keď to dokáže pocítiť, nebude si vás chcieť od seba držať odstup. Pomôžete si navzájom.

3. Dokážeš vidieť svetlo aj v tej najtemnejšej situácií.

Nechceš, aby si sa cítil zle aj keď si pochopila jeho zlú situáciu, svetlejšiu stránku je naozaj ťažké hľadať v závažnej veci Ale budeš tu vždy pre neho keď ťa bude potrebovať. A on rovnako tiež. Dostaneš do jeho života pozitivitu, keď ťa bude najviac potrebovať.

adorable-bed-boy-couple-cute-favim-com-128339

4. Nemusíš s ním súhlasiť.

Nemusíš s ním súhlasiť a pripustiť každý jeho názor a presvedčiť sa s ním len preto, aby Ti s ním bolo príjemne. Ste príležitostne nezávislá, váš vzťah budete sledovať a nenecháte si vždy so všetkým súhlasiť. Máte aj vlastný názor a to sa mnoho mužom páči aj keď si to niekedy nevedia pripustiť.

5. Tolerujete jeho rodinu a jeho priateľov ( aj keď to niekedy nie je jednoduché)

Chápeš, že nebudeš milovať všetkých ľudí čo on. Ale nemusíte vyvolávať jej sestre, aby ste ju pozvali na drink, na večeru alebo len tak, keď s jeho príbuznými trávite čas nemusíte riešiť ich menej priaznivé vlastnosti. Máte radi ľudí, ktoré nemusíte mať radi presne aj vy ale ste ochotné vyčleniť tieto rozdiely, pretože ho milujete.

6. Akceptuje vašu minulosť.

Jeho minulosť je minulosť, ktorá sa neopiera o váš vzťah. To je len preto, aby ste vedeli, aký druh osobnosti je teraz a aký bol predtým. Staráte sa o tom, kto ste v tomto vzťahu a nie kto ste kedysi boli predtým, máte medzi sebou dôveru.

7. Má o vás strach.

Vzhľadom k tomu, že sa o neho staráte. Nechcete aby sa mu niečo stalo, alebo neviete, či sa mu niečo deje alebo či niečo spravil. Miluješ ho, budete sa o neho starať a obávať sa.

8. Ukážete lásku aj v malých gestách.

Môžete mu kúpiť 300 eurovú sadu čistiacích prostriedkov pre vaše auto, ale každé ráno keď budete odchádzať do práce a dostanete malý odkaz pri raňajkách ako ho ľúbite, odráža ešte väčšiu lásku, ktorú si len tak nekúpite. Je to gesto, ktoré odráža ešte väčšiu lásku. Keď sa ukáže, že milujete aj malými gestami, vysvetľuje to len jedno – že ho dokážete naozaj milovať.

@ventureonmom

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ak robíš presne týchto 8 vecí o ktorých sa teraz dočítaš, nikdy by ťa tvoj muž neopustil”