Chlap, ktorého si vezmeš a nikdy ho nepustíš

Pred vami iba veľmi ťažko skryje svoje tajomstvo, ktoré si pre vás prichystal. Je z toho nervózny a vy tiež cítite jeho vzrušenie z toho, že vás chce urobiť šťastnou. Miluje plánovať veci s vami, pri špeciálnych príležitostiach, niekedy sa objaví vo vaších dverách s vaším obľúbeným jedlom, aj keď je len obyčajný utorok, pretože vie o čom je romantika a ako ju vytvoriť. Možno, že nie je ten najlepší a kreatívny človek, ktorý spraví krásnu romantiku ale vy to nemusíte chcieť.

Faktom je, že tento muž bude chcieť pre vás len to najlepšie príde do baru 2 hodiny predtým a pripraví vám fantastické miesta a rezervuje vám chutné jedlo. Všetk čo pre vás v ten večer chce je, aby ste boli s ním a mali krásny romantický moment. Toto je chlap, ktorý sa pre vás hodí.

Je to ten, kto ťa bude držať za ruku, keď budete v kine na strašidelnom horore. Aj keď váš vzťah bude trvať dlhšie, stále vás bude držať za ruku pri tom istom filme ako predtým. Bude si pamätať vaše obľúbené ale aj strašidelné scény.Keď sa na neho budete pozerať s ním, odhadne váš strašidelný alebo pekný moment, nahne sa zo svojho sedadla a jemne vás stisne a s láskou daruje objatie alebo bozk. Veľmi dobre vie, že podstatný moment večera nie je film ale Vy, s kým trávi celý čas a potom sa s vami rád rozpráva celú cestu až ku Vám domov.

( A keď ide o veľký maslový popcorn a sladkosť, ktorú odmietnete s pocitom hanby, že to by ste radšej nemali. Keď ste s ním cítite sa znovu ako dieťa a deti dostanú svoju veľkú dávku popcornu a sladkosti. )

tumblr_nen11rgt9o1srtaqzo1_1280

Muža, ktorý si vás zoberie za ženu možno nebude najkrajší alebo najvtipnejší, múdrejší alebo najsilnejší ale viete, že je to najlepšie z toho všetkého, pretože ak cítite lásku s ním, vy si ho do tých kategórií môžete pridať. Ak sa na neho pozeráte ako sedí v gauči so zmrzlinou pripadá vám to veľmi sexy lebo iba on toto zvykne robiť. Jeho hlúpe srandy vás možno pohoršujú ale robia vás šťastným. Jeho práca možno nie je zlatá baňa, ale radšej trávite čas s ním celú noc, ako by ste mali byť bez neho celé noci a víkendy, len preto aby ste boli trochu bohatší.  Nie je úplne perfektný pre svet, ale pre vás je perfektný vo všetkom.

Ak sa vám niekedy stáva, že sa uvidíte v zrkadle a začnete šalieť a byť frustrovaná on je váš doktor, terapeut a priateľ v jednom. Niekedy vám robí ťažkosti rozdeliť hlavné problémy a vaše zlé myšlienkové pochody. Avšak to vôbec nevadí, on tu bude stále pri vás.

S ním, prežijete všetko oveľa intenzívnejšie ako sama. Aj keď s ním pôjdete do obchodu, tak vás to bude napĺňať vzrušením a dobrodružstvom. Víkendy sa pre vás stanú oázou pokoja a únik z každodenného života. Všetko naberie iný význam.

Váš muž sa stane vaším domovom, aj keď ste s ním alebo bez neho. Bude to vašou teplou slepačou polievkou pre dušu. Podrží vás vo svojom objatí a stále vám dokáže vyraziť dych keď vás hlboko pobozká. Každý deň s vami môže hrať počítačové hry. Váš muž bude váš tímový hráč a váš obľúbený kamarát. Je to človek, s ktorým si rada dáte kávu pred prácou alebo sa s nimi opijete, alebo s ním rada niečo upečiete, alebo sa s ním rada zasmejete. A ak takého človeka nájdete alebo ste už našla, budete sa cítiť ako v rozprávke, ktorá nemá konca.

Simone Becchetti

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chlap, ktorého si vezmeš a nikdy ho nepustíš”