Najlepší človek je ten, ktorý s vaším srdcom krehko narába…

 

Bol tu muž, ktorý sa s vami hral ako s handrovou bábikou. V minulosti si svoje emócie mala roztrieštené. Tvoje oči boli plné sĺz. Váš žalúdok bol úplne pokazený. Tvoja myseľ bola plná chaosu.

Takú lásku vôbec nepotrebuješ.

Drž si človeka, ktorý narába s tvojimi citmi a je k tebe citlivý. Konečne je tu niekto, kto pochopil aké peklo si si prežila a už tvoje srdce neudrží ešte väčšiu bolesť. Niekto, kto ťa vidí ako si úplne dole a tvoja temnota ťa v tvojom vnútri pohltila.

Jedného dňa nájdeš človeka, ktorý bude rešpektovať tvoju myseľ a tvoje telo – tvoje emócie.
Konečne niekto, kto ti pomôže bude k tebe úprimný a tvoje urážky, ktoré si prežila odblokuje. Konečne niekto, kto pochopí tvoje city aj keď si sa rozhodla všetko skryť.

Jedného dňa nájdeš niekoho, kto bude tvojou nekonečnou láskou, nikdy už neskončí s láskou a nebude unavený z toho, ako sa ho budeš pýtať, či už ťa nemá dosť. Bude to láska, ktorá nebude naplnená plnou falošnosti a prázdnych sľubov. Nepotrebuješ sex, aby si k niekomu niečo hlbšie cítila. Nepotrebuješ mať obyčajný vzťah aby si bola silnejšia. Láska je to, čo nečaká na každú jeho sms správu alebo hovor, je tu.

Láska nie je o neistote alebo bezpečí.

Takže si treba udržať daný typ lásky, ktorú si zaslúžite. Úplne ten najlepší druh života – ktorý ťa dokáže nechať hore celú noc. Taký, že si úplne o tom presvedčený, že existuje.

Ak nájdeš niekoho, kto si ťa bude vážiť a tvoju dušu, akou si, tvoja skúsenosť bude všetko. Budeš sa cítiť bezpečne a komplexne a skutočne nažive!

Twenty20, edric

foto: elitedaily.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najlepší človek je ten, ktorý s vaším srdcom krehko narába…”