Prečo je niekedy druhá láska tá pravá? Dozvieš sa a budeš prekvapený, akú mám pravdu

Druhá láska ťa naučí, aby si sa znovu zamiloval aj po tom ako bolo Tvoje srdce zlomené.

Učí Ťa a hovorí o tom, že láska stále môže existovať a aj o tom, že si schopný milovať znovu a milovať ešte lepšie. Vždy môžeš veriť, aj keď si už niekedy myslíš, že si bol dostatočne z lásky umučený.
Druhá láska je o tom, aby si si pozbieral svoje kúsky a dal sa dokopy.

Druhá láska Ti dáva nádej.

Je to zamilovaný až rozprávkový príbeh, ktorý je tam niekde vonku. To zlomené srdce nie je koniec sveta, musíš si uvedomiť, že vonku sú aj lepšie veci. Láska sa ti ukazuje aj keď si myslíš, že si sa cez to preniesol a nechal to tak, musíš ju znovu zobrať k sebe. Druhá láska ti ukáže svetlo na konci tunela.

domestic-abuse

Druhá láska je odvaha.

To znamená, že keď vieš odpustiť, znamená to aj, že vieš aké je to keď sa znovu zraníš, pretože to zato bude stáť. Znamená to, že si pripravený na to najhoršie ale dúfaš v to najlepšie. Druhá láska Ťa urobí silnejším.

Druhá láska je o načasovaní.

Niekedy sú veci proste také, že sa nesplnia podľa očakávania. Zamilovala si sa do nesprávneho človeka a potom si si zlomila srdce a prečo ťa niekto opustil aj keď ti sľúbil, že ťa miluje. Druhá láska je tu niečo, čo ti hovorí aby si mal stále vieru v to, že to malo tak byť a druhá láska je tá pravá. Na všetky tieto otázky zistíš aj dôvod.

Druhá láska Ti dá zmysel.

Nie je postavená na detskej fantázií alebo frustrácií. Nie je slepá alebo toxická. Nie je založená na nerealistických predstavách alebo posadnutosti. Druhá láska prichádza tedy keď sa naučíš počúvať svoje svedomie, dávať si pozor koho si vyberieš a hlavne kto ti do života prinesie pridanú hodnotu alebo keď sa naučíš si lásku vyberať nie preto, aby si nebola sám ale z prirodzenosti.

30852836505_76f314810e_k

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prečo je niekedy druhá láska tá pravá? Dozvieš sa a budeš prekvapený, akú mám pravdu”