back to top
sobota, 20 apríla, 2024

Ako prídete o dobré dievča? Toto by si mal prečítať každý muž!

Klamete jej!
Zo začiatku je to iba niečo nevinné ale klamstvo je nákazlivé. Možno je to aj polovične klamstvo. Je to len časť vášho života, ktorú radi skrášlite alebo minimalizujete do niečoho zabaliť a odhodiť. Veď veci sú ľahšie keď o nich nevie. Ako by na ne prišla ? Ženy toto je to, čo si muž hovorí pre seba.

Potom sa jej neustále niečo vypytujete!

Robíte oveľa lepšiu vyšetrovaciu prácu ako policajti v kauze Bašternák a kešu oriešky. Nepýtate sa jej na jej deň so zaujatím ale s agresivitou a podozrením, že robí niečo čo by nemala. Robíte unáhlené závery, potom si myslíte, že vám možno klame tak ako vy jej. Vypytujete sa na to jej kamarátov, pýtate sa jej na jej možnosti alebo jej plány. Každú vec chcete kontrolovať.

Potom si ju držíte na krátko!

Chcete aby bola k vám otvorená, chcete aby sa vám zverila s jej časťou života, chcete aby bola zraniteľná, úprimná a pravdivá. A nakoniec stojíte na opačnej strane vy, držíte si od nej odstup. Nechcete ju, aby bola vašou súčasťou života. Len ju strážite. Potrebujete odstrániť tú vežu, ktorú ste si okolo vášho srdca postavili.

Potom sa od nej nedokážete odpútať.

Akonáhle sa do vášho srdca dostane, nechcete ju pustiť preč. Chcete aby k vám mala silné pocity a aby vám hovorila ako sa o vás zaujíma, ona sa zmení, potom bude tak, ako vy chcete, potom bude pre vás príliš dobrá. Bude z nej dobrá žena, ktorá sa do vás zamiluje veľmi rýchlo.

Chcete ju zmeniť.

Môžete sa presvedčiť, že je stále s vami a sľúbite jej neuveriteľnú lásku. Dostanete ju hlbšie do svojho života. Ale veci s dejú strašne rýchlo a to je aj láska, ona to môže nechať len tak. Keď jej dáte všetko zo seba, pripadá jej to skutočnejšie.

Potom od seba ju chcete dostať.

Vo chvíli, keď sa všetko začne diať ako chcete a budete sa cítiť bezpečne, keď sa konečne začne dôvera vo vás – vy sa presuniete do opačného konca. Potom v nej spustíte pochybnosti, kde si bude pripadať ona ten vinník. Potom ju od seba odsuniete bez toho, aby ste jej niečo vysvetlili, potrebujete slobodu, bezpečnosť. Ona je v rozpakoch ako malé dieťa, nahé a slabé a volá po vás. Stratíte to, čo bola. Vy jej iba vyčítate, že je zbabelé, robí zbytočné scény. To dokážete prehnať.

Potom sa hráte s jej srdcom.

Hovoríte jednu vec a robíte pritom tu druhú. Keď sa cíti, že je milovaná opustíte ju. Zmeníte bleskurýchlo svoje emócie. Ak stratíte dobré dievča. Nehovoríte jej pravdu a neveríte jej. Myslite si, že vám ublíži, držíte si ju od seba a pochybujete o tom, kto vlastne je. Dostanete jej do života neistotu, nedávate dôveru do nej. A potom nevyplníte tie prázdne miesta, ktoré sú medzi vami.

Môžete sa snažiť o jej zmenu, keď už je všetko čo potrebujete. Budete ochránený od jej lásky? Budete hrať iba hru. Nebudete to myslieť vážne, budete stále ten čo je o krok Ďalej ale v realite, už zaostávate.

Stratíte ju.

Vzhľadom k tomu, že je to dobré dievča zaslúži si byť lepšou. Jedného dňa si uvedomíte a uvidíte, ako ste sa k nej správali a potom vám to dôjde. Potom sa za ňou obrátite ale ona sa za vami ani neotočí. Nechá vás len tak. Všetku tú lásku ste do toho dievčaťa mohli dať. Ale boli ste príliš sebecký.

 

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...

Takto vyzerala súťaž mužskej krásy v roku 1941. Pripravte sa na svalnatých mužov

Asi nikoho neprekvapí, že aj kulturistika sa za posledných...
spot_imgspot_img

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...

Žena necháva každú noc postieľku svojho dieťaťa pred vchodovými dverami. Všetkých prekvapila, keď vysvetlila dôvod tohto správania

Catherine Lucreová, matka a babička štyroch detí z Austrálie, necháva každý večer postieľku svojho dieťaťa vedľa. Takéto správanie vyvoláva u cudzích ľudí veľa otázok,...
Verified by MonsterInsights