streda, 22 mája, 2024

Nech je rok 2017, Tvojím rokom !

Nech je to Tvoj sebecký rok. Keď už konečne prestaneš poukazovať na svoje neistoty a počúvať ostatných pochybovačov okolo Teba. A konečne sa prestaneš každému zavďačiť. Nie si nikomu nič dlžná! Taký je rok 2017, keď máš prestať počúvať svoj vnútorný hlas, že niečo nedokážeš. Prestaň si hovoriť, že nemáš na to prácu, priateľa alebo život. Rok 2017 je presne tu a musíš robiť presne to, čo je pre Teba správne. Sústreď sa 365 dni na Seba. 365 dní, každú minútu alebo hodinu, ktorú stráviš bez toho aby si myslela na negatívne myšlienky, aj keď sa niekedy veci dokážu pokaziť a všetko môže skončiť. Nech je to čas keď sa môžeš konečne pozrieť na seba do zrkadla a ďakovať, že si prežila a ďalej na sebe pracuješ. Nech je tento rok Tvojho života a povedz si, že si to Ty,  človek ktorého si chcela spoznať a pozerať sa na neho.

Rok 2017, je rok keď budeš prenasledovať svoje svetlo. V roku 2017 počúvaj svoje inštinkty a počúvaj sa, presne si povedz ako sa cítiš. A pošli práve samého seba na prvé miesto. A nechaj tento rok, aby odniesol všetky zlé a predchádzajúce skúsenosti a Tvoj vnútorný hlas, ktorý ti hovorí, že nie si dosť dobrá.

Nechaj to tak, aby tvoj rok bol hluchý na negatívnu energiu. Motivuj sa.

V roku 2017, je rok keď urobíš všetko to, čo potrebuješ a chceš. Nech je to rok, keď sa na všetko dokážeš vykašľať a začneš v novom meste a s novým životom odznovu, nechaj to tak a aby Tvoj nový rok začal presne s novým sebavedomím. V roku 2017 môžeš dvihnúť prostredník do vzduchu každému, kto ťa nazve odpadom.

Nech je to rok keď všetku seba-ľútosť necháš tak a zabudneš, že sa vôbec niečo také stalo. Nech sa konečne spamätáš a začneš svoj nový život. Nechaj ten starý rok tam kde je a už sa ním nezaoberaj.

Je to rok 2017, keď budeš robiť veci pre Seba. Je to rokom, kde budeš silno kráčať a presne k tým cieľom, ktoré chceš iba Ty, nechaj svoju myseľ aby povstala do nových udalostí a nových výziev.

Je to rok 2017, keď sa konečne poučíš zo svojich chýb a naučíš sa ich. Rok 2017 bude rok, kde aj keď zlyháš ale nikdy sa už neprestaneš zastavovať pred svojím snom. V roku 2017 je rok keď sa prestaneš zaoberať svojimi chybami a začneš ako keby si sa znovu narodila. V roku 2017 sa pozrieš na svoje veci úplne inak, ako nové možnosti aby si uspela.

V roku 2017 máš zanechať svoju minulú motiváciu a nenávisť , ktorú si mala.  Všetky tie porušené sľuby zanechaj a pustí ľudí z hlavy, ktorí tu pre vás neboli.

V roku 2017 je tu rok, kedy sa musíš do seba zamilovať. Konečne sa budeš môcť pozrieť samej sebe do očí a uvidíš celú tu krásu, kto možno nevidí. A ži iba pre seba, pre nikoho iného, iba pre Seba.

Amy Humphries

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Latest

Newsletter

spot_img

Don't miss

spot_imgspot_img

Máte túto pečiatku na občianskom? Tu je uvedené, na čo vlastne slúži – Veľa ľudí o tom nemá poňatia

Mnohí z nás nosia svoj občiansky preukaz každý deň pri sebe a používajú ho najmä ako doklad totožnosti. Na slovenských občianskych preukazoch sa však...

Manžel ju chcel vyhodiť, ale ja som ju vzala a zachránila. Povieme vám, ako obnoviť orchideu z jedného listu

Orchidea je jedinečná v tom, že aj keď sa zdá byť mŕtva, môžete sa pokúsiť vdýchnuť jej druhý život. Ak má orchidea zhnité listy...

Sudca sa ženy opýtal, prečo potrebuje choré dieťa, ktoré opustili jeho biologickí rodičia. Jej odpoveď všetkým vyrazila dych

Addisyn Lopezová sa rozhodla z prvej ruky porozprávať o tom, ako začala svoju misijnú cestu v Guatemale. So svojou rodinou sa už desať rokov...
Verified by MonsterInsights