Možno, že to nie je cesta o tom, aby si našiel svoju lásku, možno je to oveľa väčšie ako si myslíš..

Svet Ti niekedy rozdá takú ranu, že ju musíš rozchodiť a trvá to niekoľko dní, mesiacov alebo rokov. Sú to časy, keď máš zlomené srdce alebo je niekto ticho a vrazí Ti dýku priamo do chrbta. Keď si si pri Sebe želala mať niekoho, kto to pochopí a keď nevládzeš tak Ti to svoje bremeno pomôže preniesť. Niekedy je láska ten najkrajší cit, prečo si vlastne tu – niekedy je to iba slovo, ktoré Ti príde ako cudzia fráza, o ktorej sa v Tvojej blízkosti hovorí ale Ty jej nevieš porozumieť.

Možno sa Ti zdá, že lásku Ti do kariet nedali, no čo ak práve preto zažiješ nikdy nekončiace dobrodružstvá ?

Možno Tvoja cesta nie je o tom, nájsť tú pravú lásku ale nájsť jej zmysel?

Možno je to tom, nájsť vlastnú skrytú vášeň a zistiť čo treba podniknúť a kam sa Treba posunúť. Presťahovať sa do iného mesta alebo nájsť nový zmysel života, prísť presne na ten rozmer žitia, ktorý by si chcela. Je to o tom, nájsť vlastné a nové hobby, ktoré Ti niečo do života dá, je to nový talent alebo nová myšlienka, ktorá Ti pomôže cestovať okolo sveta, aby si našiel presne ten zmysel a rozmer života, ktorý potrebuješ, potom prídeš na to prečo si vlastne na tomto svete.

Možno je to o intimite, alebo je to o inšpirácií.

To nikto nedokáže povedať. Možno je to o stretnutiach s ľuďmi, ktorí ťa môžu inšpirovať vytvoriť nové veci a robiť niečo lepšie, chceš byť lepší človekom a naučiť sa niečo nové ? Možno je to tom, pracovať samostatne aby sme počúvali svoje vlastné myšlienky a podľa toho sa dokázali zariadiť. Možno je to rozhodnutiach, ktoré nedokážu nikoho ovplyvniť iba Teba samotného. Tvoja sila, Tvoje spôsoby a myšlienky, súboje alebo príbehy. Tá cesta je o tom, ktoré Ti musia zmeniť Tvoj život.

Je to o tom, ako si k Sebe nikoho nepripustiť alebo to nechať tak ?

Je to o tom, spoznať novú lásku a opustiť konečne tú svoju starú? Možno je to tom, nájsť znovu-stratenú lásku a neuhnúť sa jej. Je to o tom opustiť svoje minule zlomené srdce a začať milovať s plnou silou a dôverou toho nového človeka, ktorý Ti prinesie do života oveľa viac slnka a pripustí oveľa viac ovzdušia, kedy to nebude neustále o tom istom. Možno je pointou vzťahov a románikov o tom, aby sme si vážili samých seba. Predsa je to tom, aby sme si vystavali vlastnú osobnosť, kým chceme byť a nežiť život podľa ostatných pravidiel a merítok. Treba od toho odísť, od toho čo si predtým poznala a považovala za vlastné a začať rozmýšľať otvorenejšie. Prestať hľadať svet a nájsť svoj SVET.

 Matic Kozinc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Možno, že to nie je cesta o tom, aby si našiel svoju lásku, možno je to oveľa väčšie ako si myslíš..”