Také je to ísť na rande s mužom a nie iba chlapcom

Pre neho budeš jediná žena, on pre teba jediný muž. Preto váš vzťah nedokáže zraziť žiadna prekážka alebo jemné pošmyknutie vás oboch. Svoj vzťah si budete držať a budovať od prvej chvíle, keď pochopíte že toto má nejakú spoločnú budúcnosť. Kto vie – ak si narazila na toho, kto ťa zoberie pred oltár alebo na toho, čo ti v života vnesie do života skutočnú emočnú bolesť, vždy to bude stáť za to, ak to urobí so štýlom a bude si Ťa nadovšetko vážiť.

Chlapci si Ťa chcú v Tvojom živote zjaviť iba krátko, zobrať si ťa ako vec – ako obyčajný koláč zobrať si mobil do ruky a urobiť si fotku a pochváliť sa svojmu okoliu. Skutočný muž, vie čo sa odohráva za Tvojou maskou, pozná Tvoje skutočné slabosti a Tvoj minulosť a preto dokáže s Tvojimi emóciami a Svojimi dokonale narábať.

Vaše svety nenarúša a nevyšetruje Ťa pre každú hlúposť. Dokáže priemerne žiarliť alebo vôbec, nepotrebuje dôkazy on len potrebuje tú taktnosť ako pri zaplatenom účte. Chce vedieť ako sa zachováte. V dnešnom svete, by sme možno hľadali márne. Všetko čo vidíme je špička ľadovca, už pri každom chlapovi sa nám vynárajú otázky , aký je v skutočnosti ale stačí iba obyčajný večer a spôsoby a dostatočný čas pre spoznávanie vás oboch. A potom vieš, že si spoznala toho pravého muža!

 

Je obyčajný večer a dostaneš sa na celkom vkusnú párty, kde poznáš iba zopár známosti. Sedíš v jednej miestnosti sama, kde je stlmená hudba a priestor pre socializáciu, no možno nemáš náladu a už si zvyknutá na prototypy chlapov, ktoré sa na takých obyčajných párty objavia.

V tom si všimneš obyčajného muža, ktorý nebude ničím výnimočný, no ak ho začneš pozorne sledovať ako sa správa, aký drží postoj a aké má spôsoby povieš si – kto je ten muž ? Očakávaš, že sa dostaneš s ním do rozhovoru alebo budeš taktizovať ako ho zaujať? Nakoniec si Ťa všimol aj on a už vieš, že dnes bude neobyčajný a pekný večer. Prehodíte zaujímavé témy a ty sa za niekoľko minút dozvieš, kto by asi tak pred Tebou stál. Vymeníte si čísla a večer sa skončí. Na druhý deň ráno dúfaš a máš v sebe rôzne reakčné osobnosti, ktoré čakajú na telefonát od neho, niektoré si želajú aby niekoľko dní počkal a tá posledná je, aby sa už nikdy neozval a nechal to tak. No on sa predsa len rozhodne sebavedomo Ti do telefónu hovorí, že by sa rád s Tebou stretol na obyčajnej večeri.

Chce vedieť aká si, keď si v „normálnom prostredí“ kde nie je zábava alebo alkohol, tam kde sa cítiš dobre. A aké spôsoby by mal mať muž ? Keď príde pre Teba na aute, tak sa rozhodne prísť až ku Tvojím dverám a zaklope Ti na ne. Nebude len tak na parkovisku čakať so zapnutým motorom a písať Ti sms-ku, že Ťa dlho očakáva. Pri večerí je vám spolu dobre. Vypijete zopár nápojov, dáte si skvelú večeru a Tvoja spoločnosť s ním Ti imponuje. Ak príde čas na účet, tak Ti nedovolí zaplatiť a urobí to bez toho, aby to nejako komentoval a popritom Ťa bude sledovať, ako sa budeš tváriť alebo či si to vôbec všimneš čo urobil. Potrebuje Ťa spoznať v niektorých situáciach, aby necítil využívanie.

Toto všetko mu len dokázalo, že ste boli normálne vychovaná.

K dverám Ťa samozrejme odprevadí bez toho, aby si ho o to požiadala. Nahne sa pre obyčajnú pusu na dobrú noc a čaká čo sa bude diať.  Netlačí na vás a nechce, aby vás vystrašil a možno v hĺbku duše cíti túžbu… No sám muž dobre vie, ako dávkovať emócie postupne a nie naraz všetko vybiť. Aj keď nič nebude čakať , je len na vás ako sa rozhodnete, nebude vás súdiť a keď mu to bude stáť za to, dokáže za Vás zabojovať.

Ak to bol skutočný muž, bude k vám úprimný a je jedno, že či v dobrom alebo v zlom..
Chlapec by nikdy neprijal zodpovednosť za skutok, ktorý spravil ale skutočný muž dokáže prijať a adresovať veci aj také, ktoré nemusia byť príjemné.

@BYONELOVE