back to top
sobota, 20 apríla, 2024

Ak by Ťa zaujímalo, ako na Teba dokážem ľahko zabudnúť, tu máš návod…

Budem Ti chýbať, keď sa naučím znovu milovať. Moja pozornosť a láska sa zameria na úplne inú osobnosť, ktorá si to tentokrát zaslúži mnohokrát ako Ty a vrátim mu to 100-krát viac ako Tebe. Keď nato konečne prídeš a začnem Ti chýbať, budeš sa pozerať ako sa po jeho boku dokážem usmievať. Povieš už konečne niečo na moje správanie ? To až vtedy si Ťa všimnem.

Dokážem Ti ukázať, ako viem ľúbiť niekoho iného a budeš ma ešte ľúbiť. Budeš si želať, aby sme spoločne a znovu začali náš vzťah, aby si sa ku mne správal oveľa lepšie ako predtým, budeš sa však mlčky pozerať a sledovať ako to robí niekto iný za Teba.

Napíšeš mi srdcervúcu sms-ku kde spomenieš všetky naše spoločné chvíle, budeš si myslieť ako na mňa dokážeš mať dosah, lebo ma už niekoľko rokov poznáš. No sklamem Ťa, budem mať oveľa lepšie veci na práci ako Ti odpisovať. Naše spoločné chvíle sú preč a moje dlhé správy tu už nebudú. Môj život môžeš sledovať a spomínať, že som bola Tá najlepšia vec v Tvojom živote.

Čo Ty nato, ak zistíš že sa mám oveľa lepšie a posunula som sa niekde inde ? Som šťastnejšia bez Teba, nesnažím sa Ti to vnucovať , cítim to tak a o to je to krajšie. Naše spoločné rozhovory Ti doslova nebudú dať spať a budeš na ne myslieť. Ostávajú Ti naše spomienky a moje správy, ktoré si budeš čítať a predstavovať si tie chvíle, kedy si ma mal.

Bude Ti chýbať, že sa o Teba niekto zaujímal, kedy a v akom stave si prišiel domov, však ? Ako dlho Ti trvala táto radosť, ktorou som Ťa vedela prekvapiť dennodenne ? Čo mi na to povieš ? Bola som osoba, s ktorou si si rada ľahla do postele a usmiala sa na Teba? Bude to tak.. Chcela som toľko pre nás do budúcnosti urobiť ale niekde sa to zastavilo a už som ďalej sama ísť nemohla. Toto všetko, čo teraz prežívam s niekým iným, Ti dáva konečne zmysel a uvedomuješ si našu a moju hodnotu. Možno sa budeš preto nenávidieť. Potom si uvedomíš, koľko vecí som pre Teba chcela urobiť a robila. Moja radosť závisela od Tvojho šťastia a nie jedného úsmevu, ktorý si mi dokázal opätovať.

Bude Ti chýbať môj dennodenný snap (krátka textová alebo obrazová správa, ktorá sa po niekoľkých sekundách sama vymaže a už sa neobjaví ) Zazvoní Ti mobil, ideš k telefónu a želáš si, aby to bol môj telefonát, ale nebude to ono čo očakávaš. Budem Ti presne chýbať, ako niekedy Ty mne, keď si ma bral na ľahkú váhu.

Uvedomíš si, že tu nie je nikto kto by Ťa miloval viac ako ja.. Keď sa ráno zobudíš sám, zistíš že Ti to chýba. Keď ideš zaspávať sám, zistíš že som to bola ja, kto za Tebou neskoro v noci prišiel. A potom všetkom nastane ľútosť a všetko Ťa to bude prenasledovať, dokonca aj v Tvojom spánku, keď sa zobudíš vedľa niekoho, kto nebudem ja. Potom mi začneš volať alebo mi napíšeš. Možno sa dohodneme na stretnutí.

Prídeme ku stolu a prisadneme si ako predtým. Potom zistíš, ako som sa zmenila, že už som silná osobnosť. Nebola som človek, s ktorým si bol nespokojný ale bol si to Ty sám, kto bol nespokojný sám so Sebou. Zlomil si mi srdce, aby si dal svoje dokopy. Vždy si mohol zmeniť a otočiť priebeh večera, vždy si si to mohol vážiť a pristupovať s rešpektom, konať s rozvahou a nerobiť tie isté chyby dvakrát. Mal si na to toľko času, vybrať si a nikdy som to nebola ja. Preto som sa rozhodla pre Seba. Pre život, bez Teba. 

 

 Thought.is

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...

Takto vyzerala súťaž mužskej krásy v roku 1941. Pripravte sa na svalnatých mužov

Asi nikoho neprekvapí, že aj kulturistika sa za posledných...
spot_imgspot_img

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...

Žena necháva každú noc postieľku svojho dieťaťa pred vchodovými dverami. Všetkých prekvapila, keď vysvetlila dôvod tohto správania

Catherine Lucreová, matka a babička štyroch detí z Austrálie, necháva každý večer postieľku svojho dieťaťa vedľa. Takéto správanie vyvoláva u cudzích ľudí veľa otázok,...
Verified by MonsterInsights