Dôvod prečo nikdy neoľutujem, že ťa milujem

Hneď od začiatku sme boli nerozluční. Spojení bok po boku neexistovalo žiadne ja bez teba a žiadne ty bezo mňa.

Keď sme neboli spolu, premýšľali sme nad tým čo ten druhý práve robí, a keď sme spolu boli, mali sme svoj vlastný svet – úplná otrava pre všetkých dookola. V stálej hystérii, smejúc sa až nás boleli bruchá, dokončovali sme vety toho druhého, a naše vlastné vtipy by zaplnili celú knihu.

Poznala si ma lepšie než som sa poznal sám a ja som si ani nevedel predstaviť ako by vyzeral môj život bez teba. Chcel som zostarnúť s tebou po mojom boku. Napriek tomu, nejako, niečo sa pokazilo.

Zmenila si sa a nenechala si miesto pre mňa zmeniť sa s tebou.

Veľmi dlhý čas som zvykol plakať hocikedy som si na teba spomenul, pokúšajúc sa prísť na to ako to spraviť, spraviť nás. Všetko čo som chcel, bolo vrátiť sa k tomu, ako to bolo predtým. Snažil som sa určiť, čo som urobil, že si ma viac nechcela vo svojom živote, ale nech som sa snažil akokoľvek, dôvod som nájsť nedokázal.

Hádam, že by si mohla povedať, že sme sa jednoducho odcudzili a možno jedného dňa, nejako, to bude dosť na oplakávanie toho, čo sme kedysi boli. Keď však nad tebou premýšľam teraz, nestačí to. Nie je to dosť na odpoveď. Záležalo mi na tebe viac než na akejkoľvek inej osobe v mojom živote a to veľmi dlhý čas. Vždy som ťa dal na prvé miesto. Urobil by som pre teba všetko, ale v najtmavších, najhlbších zákutiach svojej mysle som vždy vedel, že mi záležalo na tebe viac než tebe záležalo na mne.

Vieš, je to strašný pocit zistiť, že nech urobíš čo chceš, nemôžeš niekoho donútiť aby mu na tebe záležalo tak ako nemôžeš seba donútiť k opaku nech sa snažíš akokoľvek.

Nikdy si si nevážila náš vzťah, alebo chcela všetky veci čo ja. Vždy budem oplakávať stratu toho čo sme boli, čo sme mali. Navždy mi budú chýbať tie dobré časy spolu, a ty po mojom boku. Vždy budem premýšľať nad tým, čo sme mohli byť a čo by sme boli, keby náš vzťah odolal testu času. Vyrástli sme spolu, stali sme sa vlastnými a myslím, že medzičasom sme sa aj oddelili. Rozdiel medzi mnou a tebou je, že ja som chcel skúsiť a ty si nechcela. Bolí to a vždy to bolieť bude, ale radšej budem žiť s tou bolesťou ako niekedy oľutovať, že som ťa miloval.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dôvod prečo nikdy neoľutujem, že ťa milujem”