Zaslúžiš si ten typ lásky, ktorá ti dáva pocit, že na tebe záleží

Zaslúžiš si niekoho, pri kom sa budeš cítiť milovaná. Niekoho, kto ťa bez námahy rozosmeje. Niekoho, kto ti nezabudne napísať správu alebo zavolať – nie niekoho, o koho pozornosť musíš opakovane prosiť.

Zaslúžiš si niekoho, s kým môžeš jesť pizzu aj v pyžame a celý deň pozerať len Riverdale. Niekoho, kto si na teba vždy nájde čas bez ohľadu na to ako veľmi je vyťažený. Niekoho, kto ti náhodne kúpi kvety, pretože vie, že ich miluješ – nie niekoho, kto si neuvedomí, že už prešiel rok a ty si nedostala ani jedinú ružu.  

Zaslúžiš si niekoho, kto pre teba podrží dvere. Niekoho, kto s tebou bude pozerať tvoje obľúbené videá na YouTube. Niekoho, kto ťa na Facebooku označí na všetkých vtipných veciach čo videl, pretože chce, aby si ich videla tiež.

Zaslúžiš si niekoho, kto ťa náhodne prekvapí len tak, a tiež preto, lebo miluješ sladké prekvapenia. Niekoho, kto sa naozaj snaží a nie je len plný prázdnych rečí. Niekoho, pri kom sa nebudeš cítiť ako keby si bola v jeho živote len na to, aby sa viac naučil o ženách, aby jeho ďalší vzťah bol lepší než tento s tebou.

Zaslúžiš si niekoho, kto si pamätá a ocení aj malé drobnosti – nie niekoho, kto povie: „To sú len drobnosti. Prečo z toho robíš vedu?“ Niekoho, komu na tebe skutočne záleží a každý jeden deň sa ťa pýta ako to v práci šlo. Niekoho, o koho sa môžeš oprieť, keď nastanú ťažké časy. Niekoho, kto ti povie čo je správne, namiesto hovorenia ti vecí, ktoré chceš počuť.

Zaslúžiš si niekoho, kto bude milovať každý kúsoček teba – všetky tvoje chyby, všetky tvoje nedokonalosti. Niekoho, kto ťa videl v tom najhoršom a aj napriek tomu s tebou zostal. Niekoho, pri kom sa cítiš nie ako možnosť, ale ako jedna z jeho priorít. Niekoho, kto ťa bude bezpodmienečne milovať bez ohľadu na to, aký problém na teba vesmír hodí.

Zaslúžiš si niekoho, pri kom sa budeš cítiť, že si dôležitá. Niekoho, kto ťa navnadí na budúcnosť, pretože v nej vidíte jeden druhého. Niekoho, pri kom sa naozaj tešíš na to, čo vám život môže ponúknuť.

Pretože my všetci si zaslúžime presne ten typ lásky a šťastia. Nezáleží na tom, kto si alebo čo si urobil, zaslúžiš si mať niekoho, komu nebudeš ukradnutý. Niekoho, kto ťa neopustí.

Zaslúžiš si niekoho, pri kom pocítiš čistú blaženosť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zaslúžiš si ten typ lásky, ktorá ti dáva pocit, že na tebe záleží”