back to top
sobota, 20 apríla, 2024

11 ďalších vecí, za ktoré sa už viac nemusíš ospravedlňovať

 1. Neospravedlňuj sa za vyslovenie svojich pocitov; či už sú pozitívne alebo negatívne. Neospravedlňuj sa za úprimnosť svojich pocitov.
 2. Neospravedlňuj sa za to, že si chránil svoje srdce, či už si ho strážil príliš, alebo si odišiel príliš skoro. Niekedy si ty ten jediný, kto vie, ako sa vyliečiť.
 3. Neospravedlňuj sa ani za nasledovanie svojho srdca. Neospravedlňuj sa za to, že si urobil rozhodnutie, ktoré ťa urobilo šťastným. Dokonca aj keby si tým niektorých ľudí sklamal, ak skutočne veríš, že je to pre teba správne, nemal by si sa preto cítiť vinný.
 4. Neospravedlňuj sa, že si sa k niekomu správal tak, ako sa oni správali k tebe. Neospravedlňuj sa, že si niekomu dal vedieť, že sa ti nepáči, čo urobili.
 5. Neospravedlňuj sa za svoju zraniteľnosť. Za plač, keď si rozčúlený, za potrebu priestoru, keď si zmätený a neospravedlňuj sa ani za spôsob, ktorým zvládaš svoju bolesť.
 6. Neospravedlňuj sa za to, že si zlý priateľ niekomu, kto tu pre teba nebol, keď si ho potreboval. Svojich pravých priateľov spoznáš, až keď nastanú ťažké časy.
 7. Neospravedlňuj sa za rozprávanie o láske. Neospravedlňuj sa, že máš zlomené srdce, keď to znova nevyjde. Ľudia, ktorý ťa nútia cítiť sa zle kvôli svojim emóciám, nie sú tí, ktorí ťa naozaj chápu.
 8. Neospravedlňuj sa za noci, kedy si chcel radšej zostať doma, aj keď všetci ostatní išli von. Nemusíš stále ľuďom vyhovovať, nemusíš sa vždy prekonávať.
 9. Neospravedlňuj sa za to, ako sa rozhodneš minúť svoje peniaze. Či už sa často stravuješ von, cestuješ, alebo veľa nakupuješ. Nemusíš nikomu vysvetľovať čo robíš so svojimi peniazmi a prečo sa nesnažíš šetriť viac.
 10. Neospravedlňuj sa za to, že si dal šancu niekomu, kto nebol pre teba ten pravý. Nepočúvaj „ja som ti to hovoril“ a „my sme ťa varovali“. Neospravedlňuj sa, že si sa zaľúbil do niekoho potenciálu. Robíme to všetci.
 11. Neospravedlňuj sa za žiadanie o uzavretie. Nie je to zločin. Neznamená to, že si príliš dotieravý. Nie je to nezmysel. Je to tvoje právo.

zdroj photo: unsplash.com Twenty20 / nolimitpictures

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...

Takto vyzerala súťaž mužskej krásy v roku 1941. Pripravte sa na svalnatých mužov

Asi nikoho neprekvapí, že aj kulturistika sa za posledných...
Romana
Romana
Volám sa Romana a pre mysmezeny.sk píšem niekoľko rokov. Milujem písať o vzťahoch a ezoterike. Okrem toho ma veľmi baví môj psík. 🥰
spot_imgspot_img

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...

Žena necháva každú noc postieľku svojho dieťaťa pred vchodovými dverami. Všetkých prekvapila, keď vysvetlila dôvod tohto správania

Catherine Lucreová, matka a babička štyroch detí z Austrálie, necháva každý večer postieľku svojho dieťaťa vedľa. Takéto správanie vyvoláva u cudzích ľudí veľa otázok,...
Verified by MonsterInsights