Dokonalé raňajkové menu pre všetkých

Vždy je potrebné začať deň s raňajkami a viesť zdravý životný štýl! Aj keď sa ponáhľate a nemáte čas na ich prípravu, alebo sa snažíte v rámci minimalizovania príjmu potravy schudnúť, vždy je nutné si na dobrý štart niečo zahryznúť. My vám povieme, ako to všetko môže byť jednoduchšie.

Vysoký obsah živín len s dvoma polievkovými lyžicami

Nepravidelné stravovanie spolu s nesystematickými raňajkami môžu viesť k veľmi katastrofálnym zdravotným následkom, ktoré vedú k zhoršeniu fungovania telesných, duševných a spoločenských aktivít. Ženy, ktoré majú pravidelné raňajky, budú s oveľa menšou pravdepodobnosťou trpieť depresiou a budú menej náchylné na stres.

Ak vás od toho ale odrádza náročná príprava a stíhate vypiť len rannú kávu, máme pre vás novinku. Stačí začať deň s dvoma polievkovými lyžicami zdravej raňajkovej zmesi, ktorá vás postaví na nohy. Má vysoký obsah živín a aktivovaných látok, ktoré vášmu telu len prospejú. Navyše je to bezlepková a naturálna 100 % RAW strava, takže sa môžu tešiť naozaj všetci.

Po zdravých raňajkách, ktoré skonzumujte aj v pohodlí sedacej súpravy a obklopení modernou obývacou stenou, sa zregeneruje váš metabolizmus, ktorý sa po noci rozrušil, čo prispieva k účinnému fungovaniu celého organizmu.

Niekoľko výhodných vlastností dobrých raňajok

Raňajky poskytujú telu živiny, ktoré sú potrebné na začiatok dobrého dňa. Ak sú aj pravidelné,  pomáhajú udržiavať zdravú telesnú hmotnosť, pretože znižujú potrebu občerstvenia po celý deň a regulujú chuť do jedla. Znižujú tiež pravdepodobnosť prejedania sa. Majú ale omnoho viac výhod:

  • zdravé raňajky znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení a diabetu 2. typu;
  • pomáhajú stabilizovať hormonálne pozadie a hladinu cukru v krvi;
  • pomáhajú schudnúť a udržiavať zdravú váhu;
  • zlepšujú vašu psychickú aj fyzickú pohodu.

Výhodou je, že si ich môžu dopriať aj ľudia a osoby, ktoré majú problém s konzumáciou mäsa. Kúpiť si takéto vegetariánske raňajky môžete v priebehu niekoľkých minút a s ich jednoduchou prípravou začínať svoj deň oveľa lepšie. Skvelá chuť a príjemná vôňa zdravej výživy je tu pre všetkých, stačí sa len presvedčiť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dokonalé raňajkové menu pre všetkých”