Internetom otriasla fotografia bozkávajúceho sa mladého muža so staršou ženou. Dôvod vás prekvapí

Láska je rôznorodá a hoci svojmu srdcu nedokážete rozkázať, niektoré prípady vás jednoducho šokujú. Hovorí sa, že láska nepozná vek, ani čas, ani vzdialenosť a preto chceme veriť, že nasledujúci príbeh je o skutočných emóciách a citoch.

72-ročná Angela Nwachukwu sa so svojím budúcim manželom zoznámila prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Je potrebné poznamenať, že jej manžel pochádzajúci z Nigérie má 27 rokov!

Angela tvrdí, že sa jedná o vzájomné city a bezhraničnú lásku. Láska trvala aj napriek 4000 km a spečatili ju manželstvom v Nigérii, kde sa aj prvýkrát stretli.

Možno sa nebudete čudovať, keď zistíte, že CJ je dokonca mladší, ako jej vnuci. Na letenky a vybavovanie rôznych dokumentov minula viac ako 20 000$, pretože pre muža z Nigérie je omnoho komplikovanejšie mať sobáš vo Veľkej Británii.

Miestne orgány mu odopierajú vízum a manželstvo sa tak považuje za neplatné. Existuje totiž mnoho prípadov, kedy sa mužovi podarilo vybaviť si povolenie na pobyt vo vyspelých krajinách sveta a následne na to svoje manželky opustil.

Keď sa Angela rozprávala so CJom, povedala mu, že nemá veľa peňazí, na čo jej on odpovedal: „Chcem len teba.“ Napriek tomu, ak chce žiť v Anglicku, musí preukázať vlastnú platovú spôsobilosť, schopnosť zabezpečiť sa alebo byť zabezpečený niekým iným.

Po svadbe sa párik stretol ešte dvakrát. Angela sa cíti mladšie vďaka svojmu mladému a solídnemu manželovi. Jej bývalý manžel ju považuje za naivnú, ale len čas ukáže, ako to v skutočnosti dopadne.

Nikto nevie, ako sa ich manželský život bude vyvíjať, no s vekovým rozdielom  45 rokov sa nejeden človek začne diviť. Je ale isté, že ak sa jedná o skutočné city, potom už na ničom nezáleží!

Aký máte názor na toto nezvyčajné manželstvo? Podeľte sa o vaše názory v komentároch a nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priateľmi!

 

zdroj foto: videoboom.cc