Slovenská veštica nám povedala, čo by si mali jednotlivé znamenia na Nový rok obliecť. Váhy a Lev by si mali dať…

Astrológovia všetkým znameniam odporúčajú privítať nový rok 2018 v harmonických luxusných kostýmoch ozdobených výraznými doplnkami… Prednosť by ste mali dať farbám ako žltá, oranžová, zlatá, čierna či horčicová. Pre každé znamenie sú však vhodné iné farby.

Materiál šiat by mal byť prírodný, venujte pozornosť hlavne atlasovým, saténovým, zamatovým, hodvábnym a ľanovým šatám.

Aby ste vizáž zavŕšili, astrológovia radia doplniť váš outfit elegantnými doplnkami: použite kabelky s flitrami, šperky s prírodnými kameňmi a kvalitnú bižutériu.

Módne outfity na nový rok

 1. Baran
  Barany urobia najlepšie ak zostanú pri žltej alebo čiernej variácii sviatočného oblečenia. Ženy tohto znamenia by sa mali tiež vyhnúť hlbokým výstrihom v dekolte. V tento večer buďte trošku skromnejšia a nový rok sa vám stonásobne odplatí!
  что одеть на новый год 2018 по знакам зодиака
 2. Býk
  Býky sa počas novoročnej noci nemusia báť experimentov: kľudne si vyberte odvážny outfit podľa vášho vkusu. Starostlivo si však vyberte doplnky, astrológovia Býkom odporúčajú vybrať si veľké krúžkové náušnice.
  что одеть на новый год 2018 по знакам зодиака
 3. Blíženci
  Tomuto znameniu zverokruhu pristanú šaty zelenej alebo modrej farby. Tiež je dôležité, aby ste si svoj výzor naplánovali do najmenších detailov. Ak si chcete v novom roku privolať šťastie, vlasy si ozdobte stužkou červenej alebo zlatej farby alebo použite žiarivú sponu.
  что одеть на новый год 2018 по знакам зодиака
 4. Rak
  Rok 2018 Rakom dáva úplnú slobodu čo sa týka novoročného outfitu. Vyberte si také šaty, ktoré sa vám páčia a nezabudnite svoju vizáž dokončiť elegantnými doplnkami. Pozornosť venujte hlavne štýlovým sponám ozdobeným flitrami, kameňmi rôznych veľkostí a korálkami.
  что одеть на новый год 2018 по знакам зодиака
 5. Lev
  Levy sa tento rok tiež môžu ukázať a vybrať si oblečenie, po ktorom túžia. Jedinou podmienkou je obmedzenie šperkov a doplnkov. Najlepšie urobíte ak uprednostníte doplnky zlatistých odtieňov.
  что одеть на новый год 2018 по знакам зодиака
 6. Panna
  Panny by si mali vybrať jasné šaty, ale použiť mäkký make-up v jemných tónoch. Vyberte si výrazné doplnky, ktoré zvýraznia vašu prirodzenú krásu.
  что одеть на новый год 2018 по знакам зодиака
 7. Váhy
  Neustále pochybujúcim Váham astrológovia odporúčajú vítať Nový rok v jednofarebných šatách. Pozornosť venujte hlavne šatám modrej, zelenej alebo oranžovej farby. Určite svoj výzor ukončite šperkovými doplnkami s prírodnými kameňmi.
  что одеть на новый год 2018 по знакам зодиака
 8. Škorpión
  Škorpióny tento rok proste budú vyčnievať. Zvoľte žiarivé šaty a nezabudnite ani na doplnky. Môže to byť elegantný lem, krásna spona do vlasov s perami alebo masívny náramok na ruke. V nijakom prípade sa nehanbite, dovoľte si na Silvestra zažiariť!
  гороскоп на 2018 год
 9. Strelec
  Strelcom sa odporúča osláviť Nový rok v uvoľnenej atmosfére. Preto si ženy smelo môžu obliecť krátke sukne a ukázať aj svoj atraktívny dekolt.
  гороскоп на 2018 год
 10. Kozorožec
  Astrológovia Kozorožcom radia vybrať si šaty žltej alebo zlatej farby. Zdôrazniť by ste mali hlavne vaše ruky a krásnu manikúru. Doplnky si radšej vyberajte zdržanlivejšie a vyhnite sa nadmernej výstrednosti.
  гороскоп на 2018 год
 11. Vodnár
  Vodnár si môže zájsť do obchodu a vybrať si slávnostné oblečenie s dlhou sukňou až po podlahu, nohavicový kostým, alebo aj šaty s hlbokým dekoltom. Mali by ste sa sústrediť na kontrastné kombinácie farieb. Ak ste si už vybrali skromný outfit postarajte sa o výrazné doplnky.
  гороскоп на 2018 год
 12. Ryby
  Tomuto znameniu zverokruhu sa hodí hocijaký štýl a nemusí byť ani moderný. Pozornosť venujte oblečeniu modrej, fialovej a červenej farby. Pri výbere outfitu sa riaďte hlavne emóciami.
  гороскоп на 2018 год

Aj vaše priateľky sa rady dozvedia o tomto nezvyčajnom horoskope! Nezabudnite sa preto s nimi s článkom podeliť.

zdroj: takprosto.cc