Táto žena minula 40 000 eur na to, aby sa z nej stala bábika. Pozrite sa na to, ako to dopadlo

Je normálne, že sa dievčatá počas svojho detstva hrajú viac s bábikami ako s akýmikoľvek inými hračkami. Omnoho zriedkavejšie je to, ak sa vzhľad bábiky stane vzorom pre dospelú ženu a urobí čokoľvek, aby sa jej mohla podobať. Modelke Victorii Wild z Lotyšska sa to podarilo. Či už sa jej to podarilo alebo nie, posúdenie necháme na vás. Faktom je, že na splnenie svojho detského sna – vyzerať ako bábika, použila v prepočte takmer  40 000 €…

 

Takto Victoria vyzerala ešte pred zásahom plastických chirurgov. Očividne tento vzhľad nepovažovala za dostačujúci a potrebovala radikálnu zmenu.

Podstúpila plastickú operáciu pier, zadku, pŕs a korekciu tvaru nosa. Po každej operácii bola šťastnejšia, pretože sa blížila k svojmu cieľu.

Tvrdí, že všetky dievčatá v detstve snívali o tom, že budú vyzerať ako ich bábiky a plnenie svojho sna nepovažuje za zločin.

Páči sa jej to ako vyzerá a zbožňuje pohľady okoloidúcich ľudí. Taktiež si našla aj priateľa, ktorý je vzhľadom svojej priateľky nadšený a nemám problémy investovať peniaze do jej ďalších úprav.

„Vyzerám ako sexy bábika a neexistujú ľudia, ktorí by si ma nevšimli,“ hovorí Victoria. Niet pochýb o tom, že pri prechádzke po ulici zaujme nejedného človeka, či to je ale pohľad obdivu alebo zhrozenia, nevieme.

Samozrejme, každý má možnosť výberu toho, ako chce vyzerať a ako sa k svojmu ideálnemu vzhľadu dopracovať. Victoria určite nie je prvá ani posledná žena, ktorá dokáže so sebou urobiť podobné „čary“. Zakaždým, keď v okolí niekoho takého vidíte, pravdepodobne sa opýtate samého seba: Prečo? S určitosťou na to nevieme odovedať, pretože dôvodov môže byť viac, ako si dokážeme predstaviť…

Čo si o takýchto zásahoch do vzhľadu ženského tela myslíte vy? Podeľte sa o vaše názory v komentároch!

 

foto:videoboom.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto žena minula 40 000 eur na to, aby sa z nej stala bábika. Pozrite sa na to, ako to dopadlo”