Dcéra sa spýtala svojho otca, ako nájsť svojho manžela. On odpovedal: „Najdôležitejšia vec …“

Osobitná pozornosť je venovaná piatemu bodu.

Drahí otcovia, je jasné, že nikto nie je hodný vašej dcéry, píše denník bbc.com  Ale nemyslíte, že vidíte svoju dcéru vo svadobných šatách a s osobou, ktorá ju skutočne miluje?

Hlavná úloha je nájsť takú osobu. Ukážeme vám, ako to urobiť, vašou úlohou je však nechať vaše dcéry prečítať tento článok.

1. Vyberte si osobu, s ktorou sa cítite pohodlne , čo vás rozosmeje až vás bude z toho bolieť brucho. V živote budete mať ťažké časy. Ale spoločne so spoľahlivým a pozitívnym človekom, zvládnete všetky ťažkosti oveľa jednoduchšie.

2. Pred svadbou by ste sa mali ubezpečiť, že ste videli osobu v akejkoľvek situácii – v chorobe, v ťažkostiach, v chudobe a v prosperite. Musíte dobre poznať svoje silné a slabé stránky.

Nemôžete to zmeniť, takže buďte opatrní. Ako sa správa váš muž v hneve? Zdvihne na vás ruku?

Ak sa vám teraz jeho správanie nepáči, po 5-10 rokoch ho budete nenávidieť.

3. Dôverujte svojej intuícii! Cítite sa pri ňom nepohodlie a dokonca máte strach? Nehľadajte výhovorky! Neváhajte a odíťte.

4. Zvoľte si osobu, ktorá vám nevyhradila peniaze. Jedna vec je, keď vám odmietne kúpiť niečo veľmi drahé a druhá- keď vám nezaplatí  za vás v reštaurácii. Nezabudnite: 62% rozvodov sa deje kvôli peniazom.

5. Pozorujte, ako sa správa k zvieratám. To je veľmi dôležité. Ako môže človek, ktorý nemá rád zvieratá, byť dobrý manžel alebo otec?

Deti sú často rozmarné a neposlúchajú dospelých Ak váš muž netoleruje zvieratá, ako bude vychovávať vaše deti?

Máte čo pridať do tohto zoznamu? Súhlasíte s autorom?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dcéra sa spýtala svojho otca, ako nájsť svojho manžela. On odpovedal: „Najdôležitejšia vec …“”