Bratislavčan, milovník kroksov, sa v autobuse rozčuľoval nad východniarmi a ekonomickou situáciou Slovenska.

,,Dojte kravy, sku*vili ste Slovensko!“ Tieto slová vykrikoval nahnevaný Bratislavčan v autobuse mestskej dopravy. Určite ste sa aj vy aspoň raz stretli s ľudmi, ktorí sa chcú podeliť so svojimi názormi a trápeniami so svojimi spolucestujúcimi. Ak ste to zažili, tak vám nemusíme hovoriť, že pre ostatných ľudí v autobuse, či vo vlaku je to dosť nepríjemné.

Pred pár dňami istý nahnevaný muž cestoval v autobuse smerom na Račianske mýto, kde vykrikoval a nadával na východniarov, ale aj na finančnú situáciu. Východniarom odkázal, aby šli orať a dojiť kravy naspäť na polia.

Muž tvrdil, že východniari sku*vili celé Slovensko a sťažoval sa na to, že ľudia z východu prichádzajú na zapád pracovať aj za tri eurá a tým všetko kazia. Tvrdil, že on už v roku 1996 pracoval za dvakrát vyšší plat. Nezabudol ponadávať aj na ľudí s dúhovými vlajkami. Vraj sa majú pratať domov.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Bratislavčan, milovník kroksov, sa v autobuse rozčuľoval nad východniarmi a ekonomickou situáciou Slovenska.”