Bratislavčan, milovník kroksov, sa v autobuse rozčuľoval nad východniarmi a ekonomickou situáciou Slovenska.

,,Dojte kravy, sku*vili ste Slovensko!“ Tieto slová vykrikoval nahnevaný Bratislavčan v autobuse mestskej dopravy. Určite ste sa aj vy aspoň raz stretli s ľudmi, ktorí sa chcú podeliť so svojimi názormi a trápeniami so svojimi spolucestujúcimi. Ak ste to zažili, tak vám nemusíme hovoriť, že pre ostatných ľudí v autobuse, či vo vlaku je to dosť nepríjemné.

Pred pár dňami istý nahnevaný muž cestoval v autobuse smerom na Račianske mýto, kde vykrikoval a nadával na východniarov, ale aj na finančnú situáciu. Východniarom odkázal, aby šli orať a dojiť kravy naspäť na polia.

Muž tvrdil, že východniari sku*vili celé Slovensko a sťažoval sa na to, že ľudia z východu prichádzajú na zapád pracovať aj za tri eurá a tým všetko kazia. Tvrdil, že on už v roku 1996 pracoval za dvakrát vyšší plat. Nezabudol ponadávať aj na ľudí s dúhovými vlajkami. Vraj sa majú pratať domov.

Video sa objavilo na populárnej stránke Zomri, kde sa stalo jedným z najkomentovanejších videí za poslednú dobu.

Autobusom na Račianske mýto

Nič lepšie dnes neuvidíte.Myslím, že Nesrovnala by tento pán v kroksoch porazil v blížiacich sa komunálkach u miestnych lokálpatriotov ľavou zadnou. A skromne musím povedať, že táto dvojica so svojim akoby dialógom môže v pohode konkurovať legendám ako je feťák Dušan alebo Meliško.Užívajte utorok, share, like follow, #kontroverznýkurz #choďtenapolá #choďtedojiťkravy #rozvíjaťfolklór #follow4follow Za nahrávku sa poďakujte Nadi.(Jou a ešte si dajme challenge pre šikovných, kto spraví z videa najlepší hudobný mixík? Pošlite na zomrimerch@gmail.com )

Zveřejnil(a) Zomri dne Úterý 31. červenec 2018