Dvaja dedkovia ušli z domova dôchodcov na metalový festival, ráno ich späť sprevádzala polícia

Láska k festivalom a k určitému hudobnému žánru nás sprevádza počas celého života. Aj ked‘ sú festivaly populárne najmä medzi mladými ľud’mi, pár takých sa nájde aj v staršej generácií.

Ako príklad môzeme uviesť nedávny incident, v ktorom su hlavnými aktérmi dvaja starčekovia zo starobinca v Nemecku. Dvojica sa rozhodla z domova dôchodcov v meste Wacken ujsť na jeden z najväčších metalových festivalov. Ten, kto metal nemá v láske, mesto Wacken možno nepozná, no tí, ktorí metal zbožňujú toto mesto určite poznajú, pretože práve v ňom sa každoročne odohráva Festival Wacken Open Air, jeden z najväčších metalových festivalov na svete.

Hned‘ ako zamestnanci zistili, že im davaja starčekovia chýbajú, zavolali políciu a tá začala pátranie. Nočný život je pre takýchto starších ľudí veľmi nebezpečný, pretože sú zvyknutí na 24 hodinovú starostlivosť.

Prekvapením bolo, ked‘ dezorientovanú dvojicu polícia našla o tretej ráno práve na festivale Wacken Open Air.

 

Dvaja dedkovia ušli zo starobinca na najväčší metalový festival. Našli ich o tretej ráno a naspäť dostali policajnú eskortu

Po nájdení ich polícia posadila do taxíka, ktorý sprevádzalo policajné auto, pretože deduškovia boli nevyspitateľní a mohli kedykoľvek presvedčiť taxikára, aby ich odviezol niekde úplne inde.

Ostáva záhadou, čo presne dvojica na festivale robila. Nič nechceli prezradiť, no môžeme predpokladať že si spolu zaspomínali na divoké mladé roky a že si dali pár poldecákov.

zdroj:refresher.sk