Karibik v Rakúsku! Neďaleko Slovenska nájdete krásne pláže, lode, vyhliadkovú vežu a mnoho iného

Ak si aj vy predstavujete dokonalú dovolenku pri vode, s drinkom v ruke, dobrým jedlom a ničnerobením, no neznášate dlhé cestovanie autom alebo máte panický strach z lietadiel, predstavíme vám pýchu Rakúska, ktorú určite musíte navštívať! Výhoda tohto miesta je to, že cesta zo Slovenska trvá len pár hodín a je porovnateľná s najkrajšími plážami v Karibiku, Grécku alebo Taliansku.

Jediným rozdielom je to, že tu nenájdete slanú vodu, keďže hovoríme o jazere, Wörthersee neďaleko mesta Klagenfurt na juhu krajiny.

Toto krásne miesto je plné plachetníc, vodných atrakcií, malých lokálnych obchodov, či drahých domov rakúskych celebrít. Blízko jazera nájdete aj väčšie mesto, kde si prídu na svoje milovníci nakupovania a krásnych kaviarní.

 

Ak sa pýtate, či je voda rovnako chladná ako v jazerách na Slovensku, odpoved‘ znie: ,, Nie!“ .Voda momentálne dosahuje príjemných 26 stupňov, čo je veľmi dobrá teplota voda vzhľadom na vysoké teploty vzduchu počas tohoto mesiaca. Ak nemáte plány na august, určite vám toto miesto odporúčame!

https://www.instagram.com/p/Bmq_b3ynghY/?tagged=worthersee

zdroj:refresher.sk