Lucia Bíla vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým! Je za tým jej mladý partner?

Mladého partnera Lucii Bílej, Radka Filipa, ste už určite videli. Ak nie, určite sa pozrite na romantické fotografie, ktoré táto krásna dvojica pridáva na sociálne siete. Najnovšie príspevky tvoria fotografie z Chorvátska, kde dvojica trávi letné prázdniny.

Dvojica dokazuje, že človek sa môže opäť zaľúbiť aj po mnohých sklamaniach a že to môže byť to, čo vždy hľadal. Lucka sa zaľúbila do muža, ktorý je o 17 rokov mladší, do Radka.

 

Možno aj takýto vzťah dopomohol Lucke k tomu, že vyzerá tak, ako vyzerá. Jej tvár priam žiari a o jej neskutočnej postave ani nehovoríme! Jej telo vyzerá lepšia ako telo nejednej dvadsiatníčky. Lucka, 52 ročná zrelá žena, sa rozhodla byť vo vzťahu s mladším mužom a zjavne jej to prospieva. Energii má na rozdávanie a jej krása naozaj kvitne.

 

Čo hovoríte? Lucka vyzerá krásne, však?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lucia Bíla vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým! Je za tým jej mladý partner?”