Našiel sa konečne vinník? Polícia zadržala majiteľa pohodenej a zúboženej fenky

Pred niekoľkými dňami došlo k ťažko pochopiteľnému prípadu týrania psa. Pod mostom bola nájdená pohodená sučka nemeckého ovčiaka. Aby toho nebolo málo, labky a papuľku jej niekto zviazal lankom. Polícia začala v obci Sokoľany pátrať po majiteľovi psa, to sa im nakoniec podarilo. Po výsluchu ho však pustili domov.

Muž je ale podozrivým v prípade týrania. Majiteľovi nebolo zatiaľ udelené ani stíhania. Ako informovala televízia JOJ, polícia si po odvedení majiteľa vypočula aj svedkov z osady. Aj cez to všetko muža nestihol žiadny trest.

Za závažné týranie psa by mu mohlo hroziť väzenie na 2-5 rokov„Polícia udalosť zdokumentovala a na prípade aktívne pracuje. Majiteľa psa si vypočula a v súčasnosti vykonáva potrebné úkony a zhromažďuje dôkazy, „ uviedla polícia v správe.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Našiel sa konečne vinník? Polícia zadržala majiteľa pohodenej a zúboženej fenky”