Policajti sľúbili pravidelné kontroly voči opitej mládeži! Toto video má vystrašiť každého, kto by chcel piť ak na to nemá vek

Slovenská polícia nad’alej bojuje voči podnapitým mladistvým. Po minulomesačnej akcii v hlavnom meste, sa polícia rozhodla vykonávať podobné prehliadky aj nad’alej. Ked’že sa na Slovensku schválil nový zákon, polícia môže aj u mladistvých zisťovať množstvo alkoholu v krvi.

Aj ked‘ sa táto akcia stretla aj s kritikou, polícia trvá na svojom a takéto akcie budú bežné do konca leta. Hlavnou myšlienkou celej tejto akcie je znížiť počet nelegálnych predajov alkoholu mladistvým a týmto zníženie počtu mladých ľudí s alkoholom v krvi.

Mládež popíja doslova po celom meste. Výnimkou nie sú ani detské ihriská, kde sa cez deň hrajú malé deti. Policajné akcie sa na internete stretli najmä s pozitívnymi ohlasmi, no niektorí tvrdia, že policajti riešia nepodstatné a neškodné veci namiesto toho, aby riešili vážne problémy.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/2105972006099677/?t=0

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Policajti sľúbili pravidelné kontroly voči opitej mládeži! Toto video má vystrašiť každého, kto by chcel piť ak na to nemá vek”