Predal všetko, aby si kúpil bicykel a dostal sa z Indie do Švédska! A všetko kvôli láske …

Pred viac ako 40 rokmi začal medzi indickým umelcom a mladým dievčaťom zo Švédska krásny milostný príbeh.

A ich príbeh je dojemný a romantický. Pradyumna Kumar Mahanandiya sa narodil v vzdialenej dedine v Indii v roku 1949 v chudobnej rodine.

Podľa proroctva astrológa, ohláseného bezprostredne po narodení Kumara, sa mal oženiť so ženskou muzikantkou zo vzdialenej krajiny, ktorá sa narodila pod znamením Býka.

„Pevne verím v proroctvo a teraz viem, že všetko na tejto planéte je naplánované,“ povedal Kumar.

Ten človek si veľmi dobre pamätá na deň, keď sa proroctvo stalo skutočnosťou. Krásny príbeh sa začal 17. decembra 1975.  Kumar bol  umelcom.

Krásna blondína s modrými očami, menom Charlotte von Shedwin, ho požiadala, aby nakreslil jej portrét.

„Keď sa objavila pred mojím stojanom, zdalo sa mi, že sa chystám vzlietnuť. Ak chcete vyjadriť tento pocit, slová nestačia, „povedal.

Mladý muž bol nervózny a nemohol správne nakresliť ženu svojich snov, a preto požiadal Charlotte, aby sa vrátila na ďalší deň.

„Vrátila sa trikrát a urobil som tri portréty,“ povedal. „Po druhom som cítil, že je to tá pravá!“ Ukázalo sa, že tajomná dáma sa narodila pod znamením býka a hrala na flaute – presne tak, ako bolo povedané v proroctve.

„Budete mojou ženou. Bolo nám predurčené stretnúť sa, „povedal jej Kumar. Charlotte, ktorá v tom čase mala 19 rokov, sa obávala takého neočakávaného vývoja udalostí a rozhodla sa dať mladému mužovi šancu. Pár strávil spolu 2-3 týždne predtým, ako sa dievča vrátilo domov do Švédska.

Ich milostný príbeh by mohol skončiť, ale mladý a odhodlaný Kumar odmietol túto skutočnosť prijať.

Za rok a pol umelec predal všetko, čo mal, a kúpil si bicykel!

S veľmi málo peňazí a pár dobrých ľudí, ktorích  stretol na ceste, Kumarovi sa  podarilo prejsť viac ako 9500 kilometrov, aby mohol znovu vidieť Charlottu.

„Najväčšou prekážkou boli moje myšlienky, moje pochybnosti,“ povedal. Príbeh skončil, keď sa dvaja milenci oženili a spolu žijú už viac ako 40 rokov.

Pár priniesol dve deti a ich láska je rovnako silná ako predtým.

Stále si myslíte, že vzdialenosť je vážnou prekážkou?

zdroj:boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Predal všetko, aby si kúpil bicykel a dostal sa z Indie do Švédska! A všetko kvôli láske …”