Zdravotná Sestrička získala právo na opateru vnučky ale potom jej kolegyňa urobí za chrbtom toto…

am Medinová je zdravotná sestra z Richmondu, Virginie. Jedného dňa vošla do nemocnice a našla svoju spolupracovníčku Sara Puthamovú, ako sa „prehrabáva“ v krabici s darovaným detským oblečením. Pam sa opýtala Sáry, prečo tie šaty potrebuje. Ako sa ukázalo neskôr Sare udelili opatrovníctvo o jej vnučku Isabellu. Jediný problém bol v tom, že prijatie bude veľmi náhle a Sara nemá žiadne šaty a potreby pre dieťa, ktoré sú potrebné pre starostlivosť. Pam si vypočula tento dojemný príbeh a začala podnikať tajný plán. Ešte v tú noc Pam prišla domov a výsledok bude všetkých tešiť.

Namiesto toho, aby len pokrčila ramenami, si sadla za facebook a hľadala rôzne skupiny kde sú mamičky. Tam celý príbeh vyrozprávala a dúfala, že dostane nejaké dojčenské potreby.
Povedala im, ako by sa jej tie veci zišli a že je to ťažko pracujúca žena.

Pam bola nakoniec veľmi prekvapená, ako sa mamičky zachovali, veď bola obyčajný cudzí človek. Nakoniec si Pam zistila adresy darcov a prešla naprieč celou Virginiou, aby vyzbierala dojčenské potreby. O niekoľko dní neskôr Saru prekvapila, keď jej ukázala všetky veci, ktoré budú teraz iba prej jej dieťatko.

Keď to Sara zistila, vrúcne sa objali a neubránili sa k slzám radosti. Jednoducho ženy vedia čo robiť, ak ide o materstvo…

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zdravotná Sestrička získala právo na opateru vnučky ale potom jej kolegyňa urobí za chrbtom toto…”