Letuška zo Slovenska pripravila svojím rodičom nádherné prekvapenie, ktoré dojme aj vás!

Šarmantná mladá žena, Barbora Rinaldi, pracuje ako letuška v jednej z najlepších svetových leteckých spoločností. Spolu s jej kolegami sa jej podarilo pripraviť obrovské prekvapenie.

Barbora, úspešná Slovenka, pripravila toto prekvapenie ako darček k narodeninám jej mamke. Celé si ho zdokumentovala a pridala na sociálnu sieť, kde má toto video tisícky zhliadnutí a lajkov. Letecká spoločnosť Emirates, kde pracuje táto starostlivá dcéra, s celým nápadom súhlasila a bola nadšená.

Barbora miluje

Ked‘ sme sa jej pýtali, aké bolo celé prekvapenie, povedala: „Najlepšie prekvapenie! Prekvapko pre mojich najzlatších rodičov na lete do Pekingu, keď som im nepovedala, že budem ich letuška.“

 

Barbora rodičom

Jej rodičia leteli prvou triedou do Pekingu. Ako sa v tejto kategórií patrí, všetci dostanú welcome drink a výnimkou neboli ani jej rodičia. Oni však nič netušili a ked‘ uvideli, že tento drik im nesie ich dcéra, boli celí dojatí.

Na začiatku videa Barbora prichádza s welcome drinkom k cestujúcim v prvej triede smerujúcich do Pekingu a srdečne

Ked‘ k ním Barbora prišla bližšie, so slzami v očiach zagratulovala svojej mamke k narodeninám. Ani oči jej ocka neostali suché. Aj on sa napokon rozplakal. Barbora na sociálnu sieť pridala toto video s popisom: „Som vďačná, že mám takú mamku, akou si ty. Ďakujem ti, že vo mňa stále veríš. Ďakujem za tvoju láskavosť a nekonečnú podporu. Ďakujem, že si naša stále milujúca mamička. Prajem ti všetko šťastie na svete, lebo ty si to najviac zaslúžiš. Krásne narodeniny.“ VIDEO

 

 

zdroj:cas.sk