Odmietla sedieť v lietadle vedľa plačúceho dieťaťa – Karma na seba nenechala dlho čakať

Ako sa neraz hovorí, karma je zdarma a niekedy zasiahne skôr než by sme to čakali. Pracovníčka americkej vlády Susan Peirez bola nedávno vyhodená zo svojho zamestnania za vynadanie letušky spoločnosti Delta airlines.

Incident si na svoj telefón natočila aj 19-ročná mamička Marissa Rundell. Bola to práve ona, ktorá cestovala na palube aj so svojím 8-mesačným synčekom. Keď si k ním prisadla Susan Perez, bol to začiatok nepríjemných problémov.

Počas letu sa bývala zamestnankyňa programu pre štátnu radu v New Yorku začala sťažovať na syna Marissy Rundell.

„Nervózne si natlačila veci do priestoru na príručnú batožinu a nahlas povedala: „Nie je to vôbec smiešne! Musia sedieť v zadnej časti lietadla,“ hovorí mladá mamička.

Marissa ju požiadala, aby prestala nadávať na jej dieťa, no jej odpoveď začala prekračovať všetky medze: „Zavrite si ústa a držte jazyk za zubami…“.

„Nebudem sedieť vedľa plačúceho dieťaťa,“ vykrikovala úradníčka.

Letuška menom Tabitha sa pokúsila situáciu upokojiť, no žena si potom začala svoj hnev vybíjať práve na ňu. „Môže sa stať, že zajtra už nebudete mať prácu,“ povedala letuške. Tá jej navrhla, že môže letieť druhým letom, žena však nesúhlasila.

Snažila sa využiť svoje postavenie, no letuška bola neústupná a žena tak nakoniec bola nútená opustiť lietadlo.

Po tom, čo natočené video videlo viac ako 2 milióny ľudí, Susan Peirez bola poslaná na dovolenku, až do ďalšieho objasnenia okolností. Riaditeľ verejných informácii Ronnie Reich povedal:

„Štátni zamestnanci musia spĺňať najvyššie štandardy či už tie profesionálne alebo osobné. O tejto situácii sme boli informovaní a začali sme sa ňou zaoberať. Zamestnankyňa bola nútená opustiť úrad a poslaná na dovolenku až do úplného vyriešenia prípadu.“

Čo sa týka mladej mamičky, svoje rozhodnutie o uverejnení videa neľutuje, no jedine čo ju trápi, je fakt, že to ovplyvnilo prácu štátnej zamestnankyne.

Súhlasíte s tým, aký dostala trest?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Odmietla sedieť v lietadle vedľa plačúceho dieťaťa – Karma na seba nenechala dlho čakať”