Pobúrení slovenskí cestujúci kráčali po koľajniciach kvôli pokazenému rušňu pri Vinohradoch

V posledných dňoch internetom kolovalo pár incidentov týkajúcich sa Železničnej spoločnosti Slovenska. Každý deň ľudia cestujú v špinavých, zdevastovaných a starých vlakoch, no to, čo sa udialo minulý týždeň, prekračuje všetky hranice.

Na trase z Nových Zámkov do Bratislavy museli ľudia kráčať po koľajniciach, pretože sa vraj pokazil rušeň. Ráno o 6:18 regionálny expres 1876 Podlužan do Bratislavy, vyrazil no jeho cesta netrvala dlho. Hned‘ za Vinohradmi vlak zastavil.

REx 1876 Podlužan. (1876 odhadujeme na rok výroby rušňa)Nové Zámky – Bratislava. Na Vinohradoch sa pokazil rušeň. Cestujúci museli ísť pešo po koľajniciach na vlastné riziko. V komentároch sú aj fotky.Píše Zuzana (Foto v komentároch Juraj a Michal):Rex z Novych Zámkov do Bratislavy 6:18, porucha HDV 500 m, pred Vinohradmi mohli sme na vlastne riziko opustiť vlak.

Zveřejnil(a) Zomri dne Pondělí 10. září 2018

Ak sa čudujete, prečo ľudia z vlaku vystúpili, asi sa poučili z minulého incidentu, kde ľudia viac ako 3 hhodiny čakali vo vlaku bez vody a fungujúcej toalety.

Dúfame, že toto všetko skončí a slovenské železnice si svojich cestujúcich začnú vážiť viac, pretože lísty na vlak lacné nie sú, no služby, ktoré dostávajú sú neakceptovateľné. Večné meškania a dlhé nepohodlné hodiny pri cestovaní sa snád‘ stanú minulosťou už čoskoro.

Známa stránky na Facebooku, Zomri, uverejnila fotografie, ktoré boli zdokumentované pri tom ako ľudia kráčali po koľajniciach, aj ked‘ si za lístok zaplatili ako normálni cestujúci. Ľudia sa preto rozhodli smerovať svoje sťažnosti a očakávania smerom k RegioJetu, dúfajúc že svoju trasu Bratislava-Košice obnoví a ľudia budú cestovať s radosťou a nie s pohoršením.

Zveřejnil(a) Zomri dne Pondělí 10. září 2018

Zveřejnil(a) Zomri dne Pondělí 10. září 2018

zdroj:refresher.sk