VIDEO: Revízori v Bratislave zložili na zem muža bez lístka! Po ich zásahu prišla aj polícia!

Je možné, že sa sa to stalo aj vám. Pokojne cestujete v mestskej hromadnej doprave vašeho mesta a v tom momente zistíte, že ste si zabudli štiknúť lístok alebo vám skončila platnosť mesačného lístka, ktorí ste si zakúpili. Ihned‘ po tom vystúpite a idete si kúpiť lístok, pretože nechcete tŕpnuť, keby sa v autobuse náhodou objavil revízor a vy by ste museli platiť nemalú pokutu. Niekto si svoju povinnosť so štikaním lístkov neplní naschvál a najmä takýchto ľudí revízovi vyhľadávajú.

V septembri sme zaregistrovali zvýšený pohyb revízorov v Bratislave, pretože sa semester na vysokých školách začal a nie všetci študenti sa stihli oboznámiť s tým, ako to v našom hlavnom meste funguje.

Tento týždeň sa v Bratislave odohrala dráma, pri ktorej muž skončil na zemi. Do linky číslo 91 nastúpili revízori a po krátkej chvíli začali kontrolovať ľudí v autobuse. Netrvalo dlho, kým našli jedného bez lístka a ten začal klásť odpor. Skončilo to až tak, že ho revízori museli pritlačiť k zemi a zavolať políciu, pretože bol príliš agresívny. Vodič autobusu bol nútení zastaviť a počkať na políciu.

Po zverejnení videa sa Slovensko rozdelilo na 2 tábory. Jeden tvrdí, že revízori konali správne a druhý tvrdí to, že na tento zásah nemali právo a podotkli, že „páni kontrolóri nemajú právo osobu len tak zadržať.“

Datje nám v komentároch vedieť, čo si myslíte vy.