Známa tanečnica Lady Mel sa vydala v netradičných šatách. Pozrite si fotografie modernej nevesty

Melániu Kasenčákovú mnohí z vás poznajú ako Lady Mel zo známej šou s názvom Miliónový tanec. Aj ked‘ už zopár rokov od ukončenia súťaže prešlo, Melániu ľudia sledujú na sociálnych sieťach.

Ak ju sledujete aj vy, určite viete, že má krásnu dcérku, no nie je to s jej dlhoročným priateľom Johnym Mečochom. Melánia si našla sympatického Taliana, s ktorým splodili Zaru, ich dcérku.

Aj ked‘ ku klasickej svadbe patria snehobiele šaty, melánia zvolila niečo úplne iné. Na svadbe mala oblečené nádherné extravagantné zlaté šaty, ktoré dokonale vystihujú jej povahu a verejné vystupovanie. Netradičný bol aj deň, kedy sa svadba konala. Nebola v sobotu, ale vo štvrtok 30.8.2018, kedy mala dvojich 8 ročné výročie ich vzťahu. Lady Mel a Enrico si teraz užívajú prvé dni manželstva a my im prajeme šťastný spoločný život!

https://www.instagram.com/p/BfL49a8B3bk/?utm_source=ig_embed

zdroj:prezenu.joj.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Známa tanečnica Lady Mel sa vydala v netradičných šatách. Pozrite si fotografie modernej nevesty”