Celeste Buckingham reagovala na bulvárnu kritiku o jej celulitíde. Napísala príspevok, ktorý by si mal prečítať každý.

Pred pár dňami bulvár napísal uzážlivé slová o známej speváčke Celeste Bickingham, ktorá sa zviditeľnila najmä v šou Superstar. V bulvárnom článku bolo napísané, že krásna Celeste má hnusnú celulitídu na stehne. Táto chyba krásy jej vykukla na módnych dňoch v Bratislave, ktorú speváčka navštívila s jej sestrou Carmel.

Ked‘ si prečítala túto kritiku, nedalo jej to a vyjadrila sa k tomu. Avšak pozor, Celeste sa nijako nesťažovala, skôr chcela povzbudiť všetky ženy k tomu, aby boli so sebou spokojné a nehanbili sa za to, aké naozaj sú.

Na svoj Instagramový účet pridala screenshot bulvárneho článku a pod neho napísala aj toto: ,,Vačšina žien má strie alebo celulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ‘ja’. Ak mám byť veľmi úprimná, už nie som ženou, ktorá túži po fyzickej dokonalosti, ale tužím po tom, aby som bola dobrým človekom, a aby sme si zmenili vnímanie žien. Dokonalá žena pre mňa je každá žena, ktorá sa snaží byť lepšia každý deň,“ pokračovala speváčka, ktorá si myslí, že mnohé mladé ženy sa stále boja, či sú dostatočne krásne a mladí muži si zase vytvoria nereálne umelé predstavy o svojich vyvolených.“

Celý príspevok si môžete prečítať tu:

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Celeste Buckingham reagovala na bulvárnu kritiku o jej celulitíde. Napísala príspevok, ktorý by si mal prečítať každý.”