Dara Rolins a Rytmus si navzájom posielaju kruté odkazy cez internet. „Nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku“

Dara Rolins, známa slovenská speváčka, včera pridala na Instagram príspevok, v ktorom opisuje, čo všetko s jej bývalou láskou, s Rytmusom, prežila a prečo je za to vd’ačná.

Príspevok nenapísala len tak, ale mala na to dôvod. Práve 8. október je dňom, kedy sa Dara a Rytmus pred pár rokmi dali dokopy. 8. október bol aj názov piesne, ktorú Rytmus zložil a venoval ju Dare. Ak ste si to ešte nestihli všimnúť, táto pieseň sa už na Youtube nenachádza, pretože aj týmto spôsobom chcel Rytmus na Daru zabudnúť a vymazať ju zo svojho života.

Ako prvá pridala Dara takýto príspevok:

Rytmus na Darin príspevok reagoval takto:

Či ste už na strane sympatickej speváčky, alebo známeho rapera, každý sa s rozchodom vyrovnáva po svojom a snažme sa nikoho nesúdiť. Rytmus si už našiel novú lásku, Jasminu, a my im prajeme mnoho spoločných a šťastných rokov.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dara Rolins a Rytmus si navzájom posielaju kruté odkazy cez internet. „Nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku“”