Dara Rolins a Rytmus si navzájom posielaju kruté odkazy cez internet. „Nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku“

Dara Rolins, známa slovenská speváčka, včera pridala na Instagram príspevok, v ktorom opisuje, čo všetko s jej bývalou láskou, s Rytmusom, prežila a prečo je za to vd’ačná.

Príspevok nenapísala len tak, ale mala na to dôvod. Práve 8. október je dňom, kedy sa Dara a Rytmus pred pár rokmi dali dokopy. 8. október bol aj názov piesne, ktorú Rytmus zložil a venoval ju Dare. Ak ste si to ešte nestihli všimnúť, táto pieseň sa už na Youtube nenachádza, pretože aj týmto spôsobom chcel Rytmus na Daru zabudnúť a vymazať ju zo svojho života.

Ako prvá pridala Dara takýto príspevok:

View this post on Instagram

8.oktober bol, JE a vzdy aj bude:) A nech su dnes karty rozdane akokolvek, viem, ze tomu datumu a pesnicke venujem vzdy zvysenu pozornost😊 Na ten pocit, ked som si ju prvy krat pustila nechcem zabudnut. Aj vdaka tymto emociam viem, co znamena milovat. To, ze okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtuboveho kanalu aj tuto pesnicku, je vlastne dalsim dokazom jak velmi su ludia odlisni uz v tych zakladnych, zivotnych principoch. Ak by som poprela minulost, svoje emocie, lasky, popriem seba a kazde slovo, ktore som kedy vypustila z pusy. A bala by som sa, ze aj vsetky dalsie vyznania a sluby, ktore vypustim a dam komukolvek inemu, stratia tym padom na vahe. Nehladajte v mojich uvahach lutost ani pateticku nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz:), pretoze 8.oktober nejde vymazat ZO MNA😊 Nepisem to preto, aby sa tu teraz v komentoch komukolvek nakladalo. Patrika mam odhliadnuc od vsetkeho stale rada. Bola som to ja, kto s nim zil, takze som tym padom JEDINA kto si moze eventuelne stazovat🤣☝🏼Nepotrebujem ani polutovat, ani utvrdzovat v tom, ze sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A v svojej dobe- lebo KAZDY vztah ma “svoju dobu”- to vsetko malo svoje kuzlo. A dokazom toho je aj pesnicka 8.OKTOBER ❤️#stillLoveit #itsApartOfMyHistory #pieceOfMyLife #onesUponAtime …💫

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Rytmus na Darin príspevok reagoval takto:

Či ste už na strane sympatickej speváčky, alebo známeho rapera, každý sa s rozchodom vyrovnáva po svojom a snažme sa nikoho nesúdiť. Rytmus si už našiel novú lásku, Jasminu, a my im prajeme mnoho spoločných a šťastných rokov.