Môj otec kosí trávnik pred domom mojej mami. Je tu však jeden detail: Rozviedli sa pred 38 rokmi

Moja matka má problémy s kolenami a môj nevlastný otec pracuje mimo mesta. Keď sa moji mladší súrodenci opýtali: „Prečo tvoj otec kosí náš trávnik?“, povedala som im: „Pretože mama potrebuje pomoc. On vie, že to proste musí urobiť,“ píše Cody Lachellová na stránke Love What Matters.

Toto je spoločná výchova. Som veľmi šťastná, že mám 4 rodičov, ktorí sa rešpektujú a vedia, že na konci dňa je najdôležitejšie to, aby mohli svojim deťom ukázať (aj tie, ktoré majú 32 rokov), ako byť človekom a ako milovať svoju rodinu, bez ohľadu na to, kde ich zavedie osud.

Teraz je môj otec so mnou na dovolenke v Texase.

On ani nežije v oblasti, kde žije aj moja mama. Nejde tu len o to, že pre ňu niečo urobil, urobil to však počas toho, kým bol na DOVOLENKE.

Chce, aby všetci vedeli: „Nie som svätý.“

Verí, že ľudia nemusia byť prezlečení anjeli, no vždy, keď máte príležitosť konať dobro, urobte to!

Môj otec povedal, že to nerobil preto, aby sa o ňom písalo v médiach. Povedal, že spolu s mamou sa už dávno predtým rozhodli, že po rozvode sa budú obaja chovať ako dospelí a jeden k druhému sa budú chovať s rešpektom a súcitom.

Bez ohľadu na to, ako ich manželstvo skončilo, obaja sa navzájom milovali v určitom období života a táto láska pre nich znamenala a stále znamená príliš veľa.

Veď obaja vedia, že ak chcú zo svojich detí vychovať milých a milosrdných ľudí, aj oni musia byť dobrí a milosrdní!

Som veľmi šťastná, že mám takýchto úžasných rodičov. Viem, že moje mami a otcovia sa nikdy nenechajú v štichu, pretože sme rodina. Som šťastná.“

Dotkol sa vás tento nádherný príbeh z bežného života?