POMÔŽTE ťažko ochrnutému 16-ročnemu chlapčkekovi aj vy. Zdravotná poisťovna mu liečbu nechce preplatiť..

NASLEDUJÚCA SPRÁVA SA OBJAVILA NA FACEBOOKU MICHALOVHO OTCA. Kto Môže pomôžte

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pre môjho 16- ročného syna Michala Ripela, ktorý sa ocitol v neľahkej životnej situácií. Začiatkom augusta 2018 sa mu stal vážny úraz po skoku do bazéna, po ktorom ostal ochrnutý na horné aj dolné končatiny.

Miško bude potrebovať intenzívne rehabilitácie, ktoré mu v Adeli Medical Centre Piešťany, Všeobecná zdravotná poisťovňa, v ktorej je poistený nechce preplatiť. Taktiež chceme vyskúšať aj rehabilitačnú liečbu v zahraničí, ak rehabilitácie a liečba na Slovensku nebudú postačujúce.

Bude však potrebovať aj rôzne zdravotnícke pomôcky, ktoré by ho aspoň z polovice vrátili do bežného života. Preto Vás prosím o akúkoľvek finančnú pomoc, ktorá určite pomôže. Pevne veríme, že sa nájdu dobrí anjeli, ktorí umožnia, aby náš veľký bojovník úspešne zvládol svoj boj s neľahkou životnou situáciou. Vopred každému ďakujeme, či už za zdieľanie, pomodlenie sa za Miška alebo finančnú pomoc na nižšie uvedené číslo účtu. ĎAKUJEME !! SK7211000000002942011730. Do správy pre prijímateľa je potrebné napísať meno pacienta Michal Ripel.

 

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=490969334732669&set=a.198794840616788&type=3&theater

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “POMÔŽTE ťažko ochrnutému 16-ročnemu chlapčkekovi aj vy. Zdravotná poisťovna mu liečbu nechce preplatiť..”