Pozrite sa na to, ako 1 milión detí v Thajsku medituje za svetový mier

5000 škôl dohromady: milión detí medituje za mier na celom svete v chráme War Phra Dhammakaya v Thajsku.“

„Meditácia pomáha človeku s pokojnou dušou, nie chamtivým a sebeckým ľuďom, tí nemajú ani srdce ani dušu. V ich blízkom okolí vždy zúria vojny.

Pokojné mysle sú skvelé, pretože vytvárajú pozitívne vibrácie. Dharma vás naučí byť silným človekom, ktorého neohrozia žiadne zlé sily. Musíte byť preto schopní chrániť si svoju Dharmu.

Zaujímavý fakt: Staroveký Afganistan bol kedysi budhistickou krajinou, dnes tu nie je žiadna známka po Budhizme – dokonca aj sochy Budhu v údolí Bamyan boli zničené.

Čím pozitívnejší prístup k meditácii, tým viac pozitíva prichádza do sveta.

Samozrejme, temná strana nechce mier. Potrebuje peniaze, korupciu a vojny. No my sa môžeme stať svetlom, ktoré roznáša pozitívnu energiu.

Môžeme zmeniť svet len svojimi vlastnými myšlienkami: meditácia je kľúčom k uvoľneniu celého vášho potenciálu, rozpusteniu vášho ega a prebudeniu životnej sily, ktorá neustále preteká každým z nás.

My sme stvorenia živené láskou a svetlom. Sme globálny kolektív, ktorý je prepojený takým spôsobom, že len niekoľko ľudí dokáže skutočne pochopiť, že to, čo robíme, je aj to, čo dostaneme.

Univerzálny zákon jednoty

Poďme spoločne vytvoriť svoju realitu. Nedeľme sa podľa rasy, náboženstva, farby pleti, pohlavia či iným obmedzeniam. Všetci sme ľudia. Pripomeňme si, že spolu sme jednotní.

Ak sa rozhodneme spolupracovať, môžeme túto planétu premeniť v krátkom čase na skvelé miesto pre život.

Všetko začína s vami, pamätajte na to. Nie ste obmedzovaní a nosíte v sebe ducha a božskú iskru.”

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite sa na to, ako 1 milión detí v Thajsku medituje za svetový mier”