Sfetovanej partii zabránil v krádeži majiteľ domu, ktorý je profesionálnym slovenským vojakom

Nedávno sa na okraji Prešova stala lúpež, nad ktorou určite každý z vás pokrúti hlavou. Skupina sfetovaných mladých mužov sa pod vplyvom toluénu rozhodla vykradnúť dom, ktorý na prvý pohľad vyzerá opustený, pretože sa momentálne prerába.

Tak teda pod vplyvom omamnej látky im v tej chvíli napadol skvelý nápad a to ten, že si môžu trochu privyrobiť krádežou. Avšak ked‘ sa do domu cez garáž dostali, nečakali, že ich tam vystraší majiteľ domu. Hned‘ ako ho zbadali, zľahli sa a začali utekať.

Ked’že majiteľ domu je profesionálny vojak, nebál sa a rozhodol sa konať a zadržať aspoň jedného z nich. Majiteľova manželka zavolala políciu. Polícia ešte v tú noc dvoch z troch páchateľov našla na tej istej ulici, pretože sa nevedeli dostať preč, kedže ich zmysly boli opantané toluénom.

Ked‘ sa zlodejov polícia pýtala, čo robili v tomto dome a ako sa tam dostali, odpovedali, že iba zablúdili. No snád‘ každému je jasné, že to pravda nie je, ked’že sa do domu dostali cez zamknutú garáž.

Tento prípad je o to zaujímavejší, že každý jeden zo zlodejov už doteraz bol aspoň raz trestatný a preto ich trest neminie ani teraz.

Celú reportáž nájdeš na tomto odkaze.

zdroj:tvMarkiza.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sfetovanej partii zabránil v krádeži majiteľ domu, ktorý je profesionálnym slovenským vojakom”