Najkrajšia vianočná reklama je tento rok s Eltonom Johnom. Zachytáva srdcervúci príbeh jeho života.

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a určite sa aj vy tešíte na sviatočné chvíle strávené s rodinou, počas ktorých sa pozeráte na tradičné vianočné filmy a reklamy. Každý rok nám prinesie aspoň jednu reklamu, ktorá dojme nejedného z nás a ukáže nám pravý význam týchto sviatkov.

Jedny z najlepších vianočných reklám však neprinášajú slovenské firmy, ale zahraničný obchodný dom John Lewis.  Britský obchodný reťazec nesklamal ani tento rok a vytvoril nezabudnuteľnú reklamu. Hlavným hrdinom tejto kampane je Elton John. V reklame je zachytený  životný príbeh tejto známej osobnosti. Príbeh sa mu pred očami prehráva práve vo chvíli, kedy sedí za klavírom a hraje pesničku s názvom Your Song. Reklama dostala trefný názov Chlapec a piáno.

Pozrite si túto netradičnú vianočnú reklamu:

https://youtu.be/mNbSgMEZ_Tw

Elron John o tejto reklame prezradil toľko: „Bola to pre mňa skvelá príležitosť premýšľať o vlastnom živote v spojitosti s hudbou a o neuveriteľnej ceste, ktorú som prešiel. Reklama je úplne fantastická a som naozaj rád, že som mohol byť súčasťou každej jednej minúty v nej“.

O kvalite reklám britského reťazca hovoria aj samotné ceny za vianočné kampane. Jedna z tých najlepších kampaní, tá minuloročná, stála viac ako 8 miliónov eur. Aj video tejto kampane si určite pozrite:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jw1Y-zhQURU&t=2shttps://www.youtube.com/watch?v=Jw1Y-zhQURU&t=2s

 

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najkrajšia vianočná reklama je tento rok s Eltonom Johnom. Zachytáva srdcervúci príbeh jeho života.”