Najkrajšia vianočná reklama je tento rok s Eltonom Johnom. Zachytáva srdcervúci príbeh jeho života.

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a určite sa aj vy tešíte na sviatočné chvíle strávené s rodinou, počas ktorých sa pozeráte na tradičné vianočné filmy a reklamy. Každý rok nám prinesie aspoň jednu reklamu, ktorá dojme nejedného z nás a ukáže nám pravý význam týchto sviatkov.

Jedny z najlepších vianočných reklám však neprinášajú slovenské firmy, ale zahraničný obchodný dom John Lewis.  Britský obchodný reťazec nesklamal ani tento rok a vytvoril nezabudnuteľnú reklamu. Hlavným hrdinom tejto kampane je Elton John. V reklame je zachytený  životný príbeh tejto známej osobnosti. Príbeh sa mu pred očami prehráva práve vo chvíli, kedy sedí za klavírom a hraje pesničku s názvom Your Song. Reklama dostala trefný názov Chlapec a piáno.

Pozrite si túto netradičnú vianočnú reklamu:

Elron John o tejto reklame prezradil toľko: „Bola to pre mňa skvelá príležitosť premýšľať o vlastnom živote v spojitosti s hudbou a o neuveriteľnej ceste, ktorú som prešiel. Reklama je úplne fantastická a som naozaj rád, že som mohol byť súčasťou každej jednej minúty v nej“.

O kvalite reklám britského reťazca hovoria aj samotné ceny za vianočné kampane. Jedna z tých najlepších kampaní, tá minuloročná, stála viac ako 8 miliónov eur. Aj video tejto kampane si určite pozrite: