Spevák Rytmus požiadal o ruku svoju partnerku Jasminu. Bude to najväčšia svadba slovenského šoubiznisu

Tak také prekvapenie asi nečakal nikto. Spevák a raper Rytmus posunul vzťah s Jasminou Alagč na novú úroveň. Rozhodol sa ju požiadať o ruku. Zaujímavosťou je fakt, že nie sú spolu skoro ani pol roka. Jasmina samozrejme s jeho návrhom súhlasila a tak môžu chystať svadbu. So svojou zamilovanou fotkou sa hneď pochválili na internete.

 

Rytmus pre svojich fanúšikov ale aj hejterov napísal k fotke so zásnubným prsteňom toto „Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej oblúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že ten prsten som od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že poklaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísatelne najkrajší pocit aký som zažil,“napísal.

 

zdroj foto: instagram

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Spevák Rytmus požiadal o ruku svoju partnerku Jasminu. Bude to najväčšia svadba slovenského šoubiznisu”