Vodič električky dnes oslavoval narodeniny. Svojím sviatkom potešil všetkých cestujúcich

Jeden z najdlhšie slúžiacich vodičov električiek v našom hlavnom meste dnes oslavoval narodeniny.

Pracovať ako vodič električky začal už v roku 1983. Od vtedy toto povolanie nezmenil ani raz a je na to hrdý. Každý deň vozí tisícky Bratislavčanov, ktorí si vážia jeho ochotu a radosť s ktorou pracuje. Postupom rokov si Pavel Durec, zrejme najznámejší vodiť električky na Slovensku, vybudovať vrúcny vzťah s celou dopravou v Bratislave, ale aj so svojimi cestujúcimi.

Ako malé potešenie pre cestujúcich si Pavel každý rok pripravuje malé potešenie. Po električke rozvešia malé darčeky, sladkosti ako cukríky, či perníky, čím chce ľud’om spríjemniť svoj narodeninový deň. Ako pod’akovanie mu cestujúci nechávajú odkazy a priania, aby potešili aj oni jeho.

Tento rok si však pripravil ešte väčšie prekvapenie. Okrem klasických sladkostí si na svoje narodeniny pozval aj dievčatá v ľudových krojoch, ktoré po električke rozdávali sladkosti a aj zdravšiu verziu občerstvenia, sladké jablká.

Jeho oslava neostala nepovšimnutá ani od vedenia dopravného podniku. Tí mu prišli zablahoželať a natočiť všetko, čo sa tam dialo. Video sa dopravný podnik chystá zverejniť, aby ste si to mohli pozrieť aj vy.

Aj naša redakcia želá Pavlovi všetko najlepšie a veľa šťastných kilometrov!

https://www.facebook.com/dpb.sk/posts/1917611351641750

 

zdroj:facebook.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vodič električky dnes oslavoval narodeniny. Svojím sviatkom potešil všetkých cestujúcich”