Bezcitní Slováci zverejnili video ako týrajú a kopú do mačky a ešte sa pri tom smiali a nahrávali sa

Včera v noci sa na internete objavilo video, ktoré zachytáva čin týrania mačičky. Na videu vidno, že mačku týrajú dievčatá, ktorá sa pri tom zabávajú a vôbec im nevadí, že je ich identita známa.

Video uverejnilo mladé dievča, Natália Jašová, ktorá sa podieľala na bezcitnom týraní. Jej dve kamarátky, ktoré majú na jednej zo sociálnych sietí mená __pupaaa__ ,  syn_ulice si svoje profily už zamkli, no predtým ich mali zverejnené.

Šokuje nás, že takéhoto smutného činu sú schopné mladé dievčatá. Na videu bolo vidieť, že po niekoľkých sekundách ich kopania už mačička nejaví žiadne známky života.

Krátko po tomto zverejnení videa ho zdieľali poburené známe osobnosti a to konkrétne Naty Kerny a Natálie Pažická. Známe ženy bojujú za práva zvierat a ku videu napísali svoj komentár, ktorý odsudzuje podobné správanie.

Slováci týrajú nevinné zvieratká. Video zverejnili na sociálnych sieťachzdroj foto :refresher.sk 

Podľa nedávno schváleného zákona zviera už nie je vec a preto je ešte poburujúcejšie, že tieto dievčata nemali žiadne zábrany a takto bez citu mačičke ublížili, doslova ju zabili. Nechápeme, čo dievčatá viedlo k takémuto správaniu, no dúfame, že budú potrestané a že to už nikdy neurobia.

Ak poznáte aspoň jedno z dievčat, určite nám dajte vedieť a nezabudnite zdieľať článok, aby s o tom dozvedelo čo najviac ľudí.

Slováci týrajú nevinné zvieratká. Video zverejnili na sociálnych sieťachzdroj foto :refresher.sk 

Dole si pozrite video

zdroj:refresher.sk