Bratislavský taxikár si opýtal od starčeka za jazdu 100 eur. Prešli len pár kilometrov

Taxikár si za 13,5 kilometrovú jazdu si od staršieho pána po operácií vypýtal neuviteľných 100 eur. Ak po tomto incedente máte pocit, že toto sa v Bratislave stať nemohlo, mýlite sa. Stalo sa to dedkovi Petri Machánovej, ktorá na Facebooku zverejnila fotografiu účtovného dokladu, ktorý jej dedko obdžal od taxikára. Ako môžete sami vidieť, za polhodinovú jazdu dedko zaplatil nehoráznych 95,50 eur!

Tento príspevok sa objavil aj v Bratislavských novinách, ktoré tvrdia, že Občianské združenie koncesovaných taxikárov sa od tejto sumy dištancuje a určite by žiaden z ich členov takéto sumu nikomu nenaúčtoval.

Mladá žena si šla dokonca po vysvetlenie aj ku samotnému šoférovi, no ten jej namiesto vytvetlenia takmer rozmliaždil prsty na nohách. Taxikár, Aladar Čoka, ktorý jej starého otca viezol v doobedných hodinách, v čase 9:57 až 10:30 si naúčtoval sumu, za ktorú by ste sa mali dostať cez pol republiky.

Podľa komentujúcich ľudí pod týmto príspevkom je to chyba hlavného mesta, ktorý zakázal taxíky UBER a volajú po ich opätovnom spustení. Iní ľudia napísali, že by tomuto taxikárovi mali zobrať licenciu. Čo si myslíte vy? Máte podobnú skúsenosť?

zdroj:refresher.sk